Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Arányos az erőm a kinézetemmel...

Arányos az erőm a kinézetemmel? (láb)

Figyelt kérdés

140kg-ba most sikerült 5-t guggolni, és 64 centis a combob, 16% tzs körül lehetek. 16/F 180cm,84kg


[link]

[link]

[link]


2020. máj. 11. 17:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az meg butaság, hogy ezeket az eszközöket azért kell használni, hogy ne sérülj le. Ezt is tapasztalt versenyzők mondják. Ha öv, vagy bandázs nélkül fájdalmak lépnek fel, akkor stabilizacios, mobilizacios problemak lehet, vagy helytelen gyakorlatvégrehajtas.
2020. máj. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Oké, erről most nem vitázok pedig tudnék :D
2020. máj. 11. 19:38
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felesleges ezen vitatkozni. 190 kilóbal beleguggolok úgy öv és bandázs nélkül, hogy nem fáj semmim, régen meg 90 kilónál már fájt mindenem mobilizációs problémák miatt. Ez azért sokat elmond.
2020. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen és jó eredmény 16 évesen.
2020. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Jó genetika, szépen fejlődik a combfeszítőd, grat hozzá.

Az erő viszont.. Hát az lehetne komolyabb ehhez a mérethez, de majd jön. Nekem közel nincs ekkora combom, de én is guggolok 140el ötöt.. és a súlyunk illetve magasságunk is kb azonos. De ez is legalább alátámasztja, hogy a méret nem egyenlő az erővel. És azt is, hogy nem kell arányosan óriási súlyokkal edzeni a nagyobb izmokért.

2020. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
:D hát igen, a lábam a legjobb genetikailag. Az a érdekes, hogy lábazáskor soha nem megyek 5 ismétlés fölé, magyarul inkább csak erőre megyek, mégis ekkora a combom, heti 2x guggolok, 3x5 meg 10x3 és ennyi.
2020. máj. 11. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!