Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik sportok adják a legarán...

Melyik sportok adják a legarányosabb legjobb izomzatú testet?

Figyelt kérdés

2019. máj. 8. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Torna. Atlétika (rövid- és középtáv futás), Box és egyéb küzdősport
2019. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Testépítés
2019. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

A legarányosabb izomzatot a testépítés adja, hiszen annak az az (egyetlen) lényege...

feltéve hogy nem hagyod ki a lábnapot

2019. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úszás és küzdősportok.
2019. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
testépítés
2019. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2# Vagyok :D amúgy ez nem kérdés, mert a testépítőket ezek alapján pontozzák. Az izomzatuk arányai szerint. Itt minden az esztétika.


Csak egy példa. Mérnökinformatikus hallgató vagyok hobbi szinten testépítek már 7-8 éve, de sokkal izmosabbnak nézek ki mint egy velem egyidős junior világbajnok judos ismerősöm.


(Vagyis egy lány mostani barátja, akire egyszer ráhajtottam, szóval nem ismerem, de láttam és tudom pontosan hogy nézki ... mindegy egyre megy :D )

2019. máj. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem atlétika - és azonbelül a hétpróbás csajok / 10próbás férfiak. Pont azért, mert nem egy valamit csinálnak, hanem sok féle “sportot”. Én őket imádom nézni.


Én azt javaslom: futás, bicikli, úszás, plusz vmi erősítés pl TRX, crossfit

2019. máj. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!