Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van annyi aránytalanul...

Miért van annyi aránytalanul kigyúrt fiú manapság? Hatalmas karok és piszkafa lábak.

Figyelt kérdés

2020. máj. 18. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lábra nehezebb edzeni és laikusoknak kevésbé látványos. Akik csak felszínességből edzenek hogy legyen min feszüljön az xs-es póló a diszkóban, nem fog mindent beleadva guggolni vagy felhúzni.
2020. máj. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Mindig is így volt
2020. máj. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Lábra nehezebb izmot pakolni, sokan skippelik a lábnapokat... Meg a csajok a kockahasat figyelik, nem az izmos lábakat.
2020. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
A karon kisebb izmok vannak, arra könnyű edzeni xD Ellenben lábra meg hátra... Ilyenkor látszik ki a műmájer xD
2020. máj. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

A fő probléma, hogy lábra egyáltalán nem is edzenek nagyon sokan, mert nagy izomcsoport, és megterhelő edzeni. Ugye, az mindenkinek megvan, hogy mit erzel egy bicepsz gyakorlatnal, vagy a guggolásnál

A másik problémám pedig az, hogy rosszul edzenek az emberek. Nyomják az izolálgatós, osztott tervüket, és osszehoznak ilyen full aránytalan, gyúrós formákat. Pl, van egy hatalmas kar, mellé keskeny háttal. Épp ezért van az, hogy a nők mindig azzal jonnek, hovy nekik az úszók testalkata jon be, vagy a sajat testsullyal edzőké. Ez az van, mert ok az eszetlen izolalgatasokkal nem toljak el az aranyaikat.

2020. máj. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Az ostobaság egyik megjelenési formája ez.
2020. máj. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

1.Mert nem bírják megérteni,hogy a "fociztam 5évig",meg "bringázok sokat",az nem helyettesíti a nehézsúlyos l.ábedzéseket.

2.Mert vannak,akik alapból se lábaznak.

3.Én nem guggolok!,mert itt fáj,ott fáj/nem bírja a térdem/csípőficamos vagyok/lúdtalpam van/bokasüllyedésem kínoz nyomorék/féllábú vagyok/,nagylábújjxxxy-onom van stb..stbb


Ez a 3 elem abba a halmazba van,amire az van írva,hogy :


Büdös a munka

2020. máj. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 MadSeal ***** válasza:
0%

Azért, amiért a legtöbb nő szinte csak fenékre/lábra, meg esetleg hasra edz. Kinek mi a prioritása, mindenki azt nyomatja, amivel nincs megelégedve.

És mint mondták, a láb amúgyis egy maceráns dolog, sokan, akik nem jártasak az edzés világában, meglátnak egy véknyabb vádlit és máris leírják az embert.

2020. máj. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Lehet hogy csak a magam nevében beszélek, de én pl nem azért kerülöm a guggolást, mert büdös a munka, hanem mert gyengék a térdeim, recsegnek-ropognak, és néha mindenféle megerőltetés nélkül csak úgy fájnak. Szedtem hónapokig béres porcerőt, most arthro guardot pár hete. Egyelőre nincs javulás, lehet nem is lesz.


Ez baj, mert otthon edzek, és combra leginkább guggolni tudok..

2020. máj. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
#9 tudjuk tudjuk. Mindenki ezt mondja aki nem edz lábra...
2020. máj. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!