Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erős depresszió és pánikroham...

Erős depresszió és pánikroham ellen hatásos a konditermi gyakorlatok stressz levezetésre ?

Figyelt kérdés
2020. jún. 9. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
nemtudom a pánikrohamot mennyire fogja a konditerem levezetni,de bármelyik gyakorlat jó a stressz levezetésére pl fekvenyomás
2020. jún. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha a depressziód/pánikrohamaid azért vannak, mert magaddal nem vagy megelégedve, akkor segíteni fog.

Nekem is pánik szerű rohamaim voltak bizonyos esetekben, mert olyan szinten önbizalomhiányos voltam és elégedetlen önmagammal, hogy kihozta belőlem. Mióta edzek, ezek már nincsenek.


De ha nem ez van neked, akkor se hátrány ha csinálod, már csak az egészséged miatt is.


Elsővel egyetértek, stressz levezetésére pedig teljesen jó (már ha szereted csinálni).

2020. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Depresszióra nekem segített, panikrohamra nem tudom
2020. jún. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy a 24 éves kérdező akinek nincsenek barátai? 😅
2020. jún. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok de vannak barátaim. Miért más okok miatt nem lehet valaki depressziós?
2020. jún. 10. 07:37
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy aki anyuval él?
2020. jún. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
És még szűz?
2020. jún. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, és nem talált.
2020. jún. 10. 23:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!