Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek, ha nem ízlik a...

Mit tegyek, ha nem ízlik a tömegnövelő?

Figyelt kérdés
Mivel tudnám ízesíteni? Egyszerűen nem bírom meginni, egyből elkap a hányinger tőle..

2020. jún. 13. 21:52
 1/10 anonim válasza:

Próbálj ki másféle ízt, van egy csomó fajta.

Az is egy kérdés, hogy te hogyan fogyasztod, mert a legtöbb ember turmixként csinálja meg növényi tejjel(de ha te nem veszed annyira komoylan akkor rendes tejjel is lehet) vagy keverj jogurtba, ha csinálsz palacsintát akkor keverd össze a többi alapanyaggal,stb,stb...de én inkább a turmix-ot ajánlom, keverd össze mandula-, kókusz- vagy egyéb más növényi alapú tejjel egyből nem fog érezni az ízét annyira

2020. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ne egyed!!
2020. jún. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szerintem meg edd ha akarod és tényleg szükséged van rá
2020. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Annyi folyadékban oldd amitől már könnyen lemegy, húzd le egyben, a maradék "oldószerrel" meg öblítsd le ami a szádban maradt.
2020. jún. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Miért van rá szükséged?
2020. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos elég vékony vagyok, és mivel nincs valami jó étvágyam, szinte lehetetlen annyi szilárd táplálékot bevinnem, amennyi szükséges lenne a tömegnöveléshez.
2020. jún. 15. 00:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Vehetsz akármilyen ízt, ugyanúgy vissza fogod öklendezni. Én is kezdtem elején eper-banánnal, utána csoki is szar volt és a vanilia is ezt váltotta ki. Egyszerűen nem az ízén kell gondolkodni, hanem azon, hogy kortyold le minél gyorsabban és ne figyelj az ízére. Ez nem szörp, hogy minél finomabb legyen. 3-4 adag lehúzása után már teljesen meg fogod szokni, addig meg tuszkold le valahogy.
2020. jún. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Am! Muszáj ilyen mű cuccokat enned? Azt ne mondd, hogy ebbe tényleg hiszel! Mind1


szóvaal.... Egyél többet, sportolj tornázz otthon nagyon sokat és az izomnak is van súlya! ( és a kajának is)

2020. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És az egész napos kcal beviteled 60%-át porral akarod bevinni? Akkor napi kb fél kiló port kellene fogyasztanod. Totális hülyeség. Ez csak táplálékkiegészítő. Attól mert kicsit porozgatsz, nem leszel nagyobb darab. Olvass utána a dolgoknak először is vagy keress egy szakembert.
2020. jún. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ez a “kis porozgatás” érdemben napi +500 kalóriát jelent, 80g szénhidráttal és 40g fehérjével. A súlyomhoz képest mindezek kb a szükségleteik 1/4-ét teszik ki, tehát 25%-ot, nem 60-at. Szerintem ez a plusz 500 kalória ilyen súllyal igen is sokat jelent, és így is a rendes kaja dominál az étrendemben.


Egyébként azóta sikerült megbarátkoznom az ízével, szóval akinek kezdetben nehezen megy le, azt javaslom, hogy próbáljon először kisebb adagokat inni, aztán egy idő után meg fogod szokni az ízét.

2020. jún. 23. 13:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!