Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A tömegnövelő étrend nem...

A tömegnövelő étrend nem egészségtelen?

Figyelt kérdés
Az embernek muszáj puffadásig tömnie magát hogy jöjjön a tömeg, de kötve hiszem hogy ez egészséges lenne.

2020. jún. 24. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán érted mit jelent a tömegelés.


Nem puffadásig eszünk, hanem enyhe kalória pluszig.

2020. jún. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam plusz 300 kalória a tömegelés ,igaz én nő vagyok,és alapból hízékony . Ez szerintem nem nevezhető puffadásig tömésnek :D

Férfiaknál azt látom,hogy van egy vékony réteg,akinek tényleg szenvednie,durván túlennie kell magát,annyira nehezen jön fel rá bármi,egy vaskos csoport azt hiszi halálra kell zabálnia magát,és úgy is néz ki tömegelés közben,mint egy malac ,meg vannak akik normálisan belövik mennyi kell nekik,és szinte szignifikáns zsírosodás nélkül fejlődnek.

2020. jún. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy 3000 kcalt meg kell enni és az bődületes mennyiség
2020. jún. 25. 08:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor kell ha ekkora az enyhe kalóriapluszos igénye a testednek. Ha nem tudsz eleget tenni neki nem neked való ez a sport.
2020. jún. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!