Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lányok! Nektek van bevált...

Lányok! Nektek van bevált módszeretek?

Figyelt kérdés

Sajnos menstruáció előtti héten mindig rám jön az ami másoknak mondjuk épp azon a héten: a zabálás. Mindig édességet kívánok,de van,hogy utána egyből sósat. A baj az,hogy visszaszeretném hozni az egészséges táplálkozást az életembe,kicsit fogyni is,mellette edzek egyelőre itthon és ezzel nem lenne baj,mert menne,de ez az időszak mindig megingat és megnehezíti. Minden ilyen után eldöntöm,hogy na jövő hónapban kibírom ezt,de megint nem így van,és a legrosszabb,hogy rosszul érzem magam ilyenkor minden evés után (főleg,hogy mellé társul,hogy ilyenkor pékárut is simán eszek amitől felpuffadok,csokira az egyik fogam érzékeny,a rágcsától fáj a gyomrom).

Ti mit tesztek ebben az időszakban?


2020. júl. 1. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon egyszerűen: nem veszek. Ha nincs otthon se csoki se rágcsa akkor nem tudok enni belőle.. Inkább egészségesebb alternatívákkal helyettesítem ha már nagyon kívánom.
2020. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Ha nem bírom megállni (bár szerintem ha kellően motivált az ember, akkor ellent tud állni a célt látva maga előtt, de megesnek motiválatlanabb időszakok), akkor igyekszem egészségesebb alternatívához nyúlni, mint a cukros, lisztes dolgok. Cukormentes csoki, protein krém, cukormentes fagyi, Szafis pékáru stb.

Valamint én is rosszul szoktam lenni a "szemét" kajától (igaz én csak betunyulok, lusta és kedvtelen leszek akár 2 napig is tőle). Az is elég motiváló tud lenni ha arra gondolsz, hogy 10 perc örömért utána egy napig szarul lenni nem biztos, hogy megéri.


Esetleg ha nagyon "muszáj", akkor legyen egy, de tényleg egy csaló étkezésed, max. csaló napod ebben a periódusban, de akkor is igyekezz ne mindent is megenni. :)

2020. júl. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek!!😊
2020. júl. 2. 09:31
 4/6 anonim válasza:
72%

Csúcskategóriás válaszok.


"nem veszek"-> valszeg a kérdező azért ír ki ide erről kérdést mert komolyabb választ remél, nem hiszem, hogy ez nem jutott neki eszébe, másik meg az, ha valakije "állandóan" kedveskedik neki édességgel pl a párja (nekem pusztán ismerősöm veszi folyton a dobozos sütiket sajnos ha ott van előtted tényleg elcsábulsz, na akkor mi van? Ez a másik valaszolóra is vonatkozik.


Javaslatom: TLC Dr Pimple Popper


Hidd el nem lesz gyomrod enni utána. Aztán...én pl igyekszem akkor inkább valami löttyöt inni (nekem a nestea lime-os bevált) kinek mi.


De a legtutipp módszer: Ha teheted, brutál elfoglalod magad. Intenzív mozgást értek ezek alatt, attól hogy a gép előtt ülve foglalod el magad nem fog használni. Valami jövős-menős ügyintézés, valakinek segédkezés is szuper. Ez mindenre jó megoldás. Sem időd, sem energiád nem lesz gondolkodni azon milyen édességgel tömd magad.

2020. júl. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm útolsó!!😊

Utána nézek annak amit javasoltál,ugyanakkor igen,lehet üditőt kéne innom olyankor,az megemelné a cukorszintem.

Erre törekedni szeretnék,erre a lefoglalásra,mert az tényleg tud segíteni.

Az a baj,ha meg lenne az ideális testsúly újra,akkor nem lenne probléma,mert akkor minden nap nagyon sokat (egészséges kaját) ettem reggel,oda beiktattam mindig egy-két kocka étcsokit+gyümölcsök a zabkásába/joghurtba,de most ezt még így nem tudom megtenni. Viszont az étcsokin is gondolkodom,hogy esetleg minden nap 2-3 kocka,és nem lenne csokihiány.

2020. júl. 2. 13:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Na jó láttam egy videót,ez a nő tuti pszichopata,rettentően undorító volt,még szerencse,hogy a gyomrom most teljesen üres,mert rám jött a hányinger😂
2020. júl. 2. 13:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!