Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 80 kg-s guggolásnál már fel...

80 kg-s guggolásnál már fel húzható az öv?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy kb 140 kiloig bírnia kéne a deréknak illetve a hátnak. De egyszerűen hiába próbálom erőltetni nagyon érzem már, szinte a gyakorlatra sem tudok koncentrálni közben. 5x6-ot guggolok bele nem 1 ismétléses max.

2020. júl. 6. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha jo a technika, akkor nem 'kell' csak jobb, ha van. En 100kg felett szoktam felrakni, de pl 1rm nel sem erzem a hianyat, csak annyi, hogy kissebb a maxom ov nelkul, de nem faj nelkule semmim se.
2020. júl. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudtam hogy embereknél van egy szabvány hogy mit bír. Van biztos aki 150el guggol öv nélkül és van aki felveszi bemelegítéshez is.


Ha fáj, használd.

2020. júl. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Blabla bala válasza:
6%
Ha nem.érzed muszájnak, akkor ne használd! Vannak kik övben edzenek pl 2kg-os súlyokkal is. Az öv használata nem egészséges.De ha úgy érzed ,hogy a határaidat veszegeted, akkor vedd fel.
2020. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom, hogy akármit csinálok csak 100kg fölött rakom fel az övet. Alatta képesnek kell lennem nélküle, mivel az még elég kicsi súly.
2020. júl. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Edzeni kell a torzset, core izomzatot, megfelelo techikaval (feszitett torzs, hasba vett levego stb) es akkor mehet ov nelkul is, ha meg ezek hianyoznak, az ov hasznalat mellett is kockazatos lehet a gyakorlat vegzese
2020. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A jövő gyúrós nemzedékei, tesó vedd fel az övet mert 80 kilónál már kettétörsz mint a ropi😂
2020. júl. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van ez az övfétis.Én nem járok terembe,de olvasom,állítólag ilyen övekben mászkálnak a népek.És rajtuk van bicepszezésnél is.

Na majd egyszer lemegyek valahová jót röhögni.


Na mind1


Akkor tedd fel az övet,ha szabályosan guggolsz,lélegzel, nagy súllyal csinálod,és faj a derekad.

Az öv ilyen szinten,ahol te vagy,csak hátrányodra lesz.Nem fognak megerősödni a derék körüli izmok,a hasfal.

És akkor elképzelhető,hogy mégjobban fog fájni,ha nincs öv.

Bezárult a kör.Használtál valamit,hogy utánna külön programot írj derékra,mert gyenge,meg mittomén

2020. júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!