Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mogyoró mint kiegészítő étkezés?

Mogyoró mint kiegészítő étkezés?

Figyelt kérdés

Mostanában elkezdtem fogyókúra után kicsit többet enni, hogy párszáz kalória többletem legyen és jöjjön rám egy kis izom. Viszont a három étkezés plusz fehérjepor turmixon kívül sokszor már nincs kedvem mást enni. Mit gondoltok arról hogy az ember ilyenkor elropogtat 100g natúr mogyorót? Szeretem nagyon és amúgy sem tudom megunni, ráadásul melóban is könnyen elrágcsálom és sokáig eláll.


Van más is aki szokott magvakat fogyasztani az extra kalóriákért és fehérjéért?


2020. júl. 6. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó, de ha unod ropogtatni, vegyél tiszta mogyoróvajat (nem Nutella és hasonló szarok). Felkevered, teszel bele kis plusz sót, édesítőt és magában betolod. Rohadt jó.
2020. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én inkább a hántolt napraforgó felé hajlok. Mogyoróból kb pont 100g körül van az a határ, amit egy nap meg bírok enni, különben másnap délig fosok.
2020. júl. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Imádtam minden olajos magvat, aztán kiderült, hogy allergiás vagyok rá...


Teljesen jó pótétkezésnek. :)

2020. júl. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Yup teljesen okés ha a kajád rendben van és belefér a napi tápanyag/kalóriabeviteledbe a célodtól függően
2020. júl. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó lesz, a natúr mogyoró fehérjetartalma 18%, ami nagyon jónak mondható. Ahogy írták, a kalóriák miatt figyelj, hogy ne legyen túl sok az összes bevitel.
2020. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!