Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Működhet ha edzéssel mondjuk...

Működhet ha edzéssel mondjuk elértem a napi 2000 kalória égetést( csak egy példa) és mondjuk 300 kalóriával kevesebbet eszek, hogy miközben testet építek szálkásíthassak is? És pontosan hogyan működik a testépítés zsírból izom?

Figyelt kérdés
Testet szeretnék építeni. Átlagos testalkatom van egy picivel nagyobb pocakkal a kelleténél. Mivel fogyni hasról szeretnék csak amit magában nem lehet és popsit is szeretnék formázni úgy döntöttem elkezdek rendesen keményem edzeni csak nem tudom, hogy az étkezéssel hogy van pontosan. Ugye aki testet épít annak rengetetet kell enni de ha én közben valamennyit fogyni is szeretnék az úgy működhetne-e. (Lásd fent)
2020. júl. 7. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden nap maratont akarsz futni?
2020. júl. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem terveztem viszont szeretem az otthoni edzést. Súlyzóval vagy saját testsúllyal. Popsi és has gyakorlatokat szoktam csinálni de csak azért, hogy nagyjából fitten tartson. Most viszont testet szeretnék építeni.
2020. júl. 7. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!