Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Boxolásnál jobb hogyha a...

Fa_ember16 kérdése:

Boxolásnál jobb hogyha a nehéz zsákot kesztyűvel vagy kesztyű nélkűl ütöm?

Figyelt kérdés
ha kesztyű nélkűl akkor kötözéssel.kesztyűvel eddíg megtanultam a rendes technikát,és most kesztyű nélkűl akarom ügymond megkeményíteni a kezem.

2020. júl. 14. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd jól szétmegy.
2020. júl. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azaz a kezem inkabb szétmegy minthogy megerősödne?
2020. júl. 14. 08:45
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Valamit szerintem mindenféleképp tegyél rá. Attól nem leszel menőbb/jobb mert szétbarmolod a kezed.
2020. júl. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam hogy menőbb leszek,mivel igazaból csak magam miatt edzek,ezért semmit se akarok senkinek se bebizonyítani.rátenni ráeszek egy 2 és 5 meteres lonsdale kötözést.
2020. júl. 14. 09:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hiába teszel rá bandázst a kezedre, az ujjperceidnél fel fog hasadni a bőr és vérezni fog

Utána meg nem fogod tudni ütni a zsákot mert meg kell várnod amig begyógyulnak a sebek

Vegyél egy zsákolókesztyűt ha nem akarod boxkesztyűben ütni a zsákot

2020. júl. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ok,azaz zsákoló kesztyű,vagy az a mma rövidujjú kesztyű is jó.
2020. júl. 14. 11:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázz az ütéseknél, főleg a jobbos, balosnál, anno én bele estem abba a hibába hogy elhittem hogy milyen jó vagyok mert nagyot puffant a zsák... azóta recseg a könyököm, csak ésszel, bemelegítve és szabályosan
2020. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze,nem az ütés erehe miatt csinálom,inkább a technika miatt. Köszönöm a választ
2020. júl. 14. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!