Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Kreatin, tesztoszteron...

A Kreatin, tesztoszteron készítmények fogyasztása segíthet a testsúlyom növelésében?

Figyelt kérdés

Vékony alkatú 22 éves srác vagyok, 174 cm/58kg vagyok. Több sportot végeztem az évek alatt, jelenleg is súlyzózok otthon, és a napi étkezéseimen habár lehetne kicsit javítani, de nem eszek kevesebbet és rosszabb minőségűt mint 70-80 kilós ismerőseim. Az erőnlétem nem rossz, koncentrált bicepsz gyakorlattal 4x10 12kg-al simán megy, boxoltam is. A gondom az, hogy nehezen szedek fel súlyt, Viszont könnyen fogyok, a vékony kinézetem miatt pedig gyakran lenéznek.

Mivel tudom kicsit a testsúlyom növelni?


2020. júl. 19. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A kreatin és tesztoszteron között azért van egy picike különbség.

Azzal növeled a testsúlyod ha többet eszel, azzal izmosodsz ha emellett nehéz összetett gyakorlatokat végzel progresszív túlterheléssel.

2020. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%

Edzéssel

A kreatin egy pár hétig beköti a vizet aztán kipisilod az egészet semmi nem marad meg belőle

A tesztoszteron alapú étrendkiegészítők meg lehet, hogy egy kicsit megemelik a tesztoszteron szinted de azért annyira nem, hogy elkezdjél izmosodni is szóval totál pénzkidobás


Eddz szorgalmasan egy héten 3-4x egy órát és meglesz az eredménye de ennek több hónapnak kell eltelnie a naturál edzés sokáig tart de azt az izmot legalább nem veszted el amit felküzdöttél magadra

Eddz nyakból nyomást kézisúlyzóval - meg guggolásokat végezz székmagasságig

Ezek mind tömegnövelő gyakorlatok de előtte mindig melegits be bicajon és váll és karkörzéssel

2020. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Rajtad csak a zabálás segít, ha nem indul meg a súlyod, akkor vagy ráhagyod mert sokan ezt teszik, vagy koxhoz nyúlsz. Bár egy kezdőnek értelmetlen. Szóval zabálj, mindent, szinte hányásig tömd magad, aztán alakulni fogsz
2020. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%

Dekaszuszi

Hiába zabálja magát tele hányásig, ehet akármennyit ha nincs rajta izom egy kilót nem fog hízni másrészt meg csak zsírosodni fog izmosodás helyett

Ami segit rajta az a kitartó hosszútávú edzés és annak meg lesz az eredménye csak hosszú hónapokba és évekbe telik amig felgyúrja magát naturálban

Persze be is kokszolhat és akkor egyből beköt 10 kiló vízet az izmaiba 8 hétig csakhogy aztán ha vége a kúrának abból a 10 kiló vizből 5 eltávozik, és az ereje is elszáll

És jönnek aztán a koksz utáni mellékhatások mint pl: a kúra utáni azonnali gennyes fájdalmas pattanások amiket ha kinyom akkor maradandó heggeket okoznak a bőrön,a fájdalmas here zsugorodás és a mindenféle rákos megbetegedés kialakulásának kockázata és emellett mélydepresszió a tömeg és az erő elvesztése miatt

2020. júl. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Te idióta, edzés mellé kell zabálni. Szerinted a koxtól megnő bárki edzés nélkül? B+ ez testépítés kategória, kérdés is itt lett feltéve nem szabadidő, és punnyadás kategóriában. Húzzál vissza az iskolapadba inkább
2020. júl. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

Dekanyuszi:

Persze, hogy kell enni a koksz mellé csak éppen én pont koksz ellenes vagyok

Mivel csak egy 8 hétig tartó álom az egész, aztán úgyis visszaesik majdnem oda ahonnan elindult a kúra előtt

Felesleges kokszolni ha nem versenyzik, mert csak egy pár hétig tartó rózsaszin köd az egész koksz téma

Naturálban is fel lehet szedni 30 kiló izmot is de ez évekbe telik amit sokan nem képesek kivárni, ezért nyúlnak a kokszhoz

2020. júl. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Kiafaszmondta hogy koxoljon te értelmi fogyatékos, olvasd már el amit írtam
2020. júl. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Be kell szúrni mindent
2020. júl. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8 aztán gyűjteni 40 éves korodig a temetésedre
2020. júl. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért ezt nem kell annyira dramatizálni, mértékkel nem hiszem,hogy akkora bajt lehetne csinálni, de mindenki maga döntse el,hogy mihez nyúl
2020. júl. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!