Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tud bárki esetleg valami jó...

Sajokazacity kérdése:

Tud bárki esetleg valami jó zenét otthoni árnyékoláshoz?

Figyelt kérdés
Már régóta gyakorolgatok itthon árnyékolgatni, aztán kezdem elveszíteni a motivációmat. Úgy gondolom valamilyen új koreográfia megtanulása lehet a titok kulcsa, hogy maradjak motivált. Az ehhez vezető úton pedig nagyon fontos szerepe van egy jó zenének. Lehetőleg valami kattogós, herbálozós, sámánozós legyen, ha lehetséges. Válaszotok előre is, köszönöm. ISISISISIISISIS

2020. júl. 20. 23:43
 1/9 Fa_ember16 ***** válasza:
53%
Right on time(that firsz beat is right on time right on top,tek tek tek,tudod,az a tipikus zene).coronita ha kattogós. Progressive psytrance ha sámánozós.ha herbálozós akkor bob marley,vagy ojan reggae amiet találsz,van egy francia csávó,úgy hívják hogy vanupié,remélem tudtam segíteni
2020. júl. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Fa_ember16 ***** válasza:
76%
Ha netán hülyen írtam le,vagy kevés zenét ajanlottam,akkor pls írjt privátba. Ott tudok még tanácsolni néhány zenét
2020. júl. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Hogymicsinálsz? 😅
2020. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Mi az az árnyékolás?
2020. júl. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fa_ember16 ***** válasza:
62%
Mivel benne van hogy # Box ezért gondolom árnyékboxolásra gondolt.
2020. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja meg az is hogy cigó😹 így már érthető, ajánlom zenének a bóvli csúzli és a fekete csecsek zenéit😅
2020. júl. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Oké, de mi az hogy árnyék boksz?
2020. júl. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fa_ember16 ***** válasza:
#7 az árnyékbox az ugyanaz mint a boxolás csak boxzsák nékül.van aki egy erős gumi szallagot használ hogy minél nehezebben lehessen ütni,azzal a gyorsaságot gyakorolja meg az erőt.van aki viszont egy teniszlabdát használ,de az szerintem már nem árnyékboxolás.
2020. júl. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A testvérek össze fognak!
2020. júl. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!