Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A strongmanek mért snüsszöznek...

A strongmanek mért snüsszöznek folyton?

Figyelt kérdés
Valami pozitív hatása van a teljesítményre? Vagy így lazulnak el egy nehéz súly megmozgatása után?
2020. júl. 22. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az a snüssz?
2020. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kevesebb karakter lett volna beírni a googlebe, hogy “snüssz” mint ezt megkérdezni.
2020. júl. 22. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy az ammóniára gondolsz? Amit egy nehéz emelés előtt szagolnak?

Megdobja az adrenalin szintet, így egy mininális több súlyt tudnak emelni, pontosabban jobb a teljesítményük

2020. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem az ammóniára, azt tudom miért használják.

De ha megnézel egy Britains Strongest Mant, van köztük egypár akinek a füle mögött ottvan egy jókora snüssz és gondolom arra, hogy jól be is tömje utána.

Az egyik Europes Strongest Man döntőben (amiben Eddie a második, Thor az első) Thornál is ott van.

2020. júl. 25. 20:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja ne haragudj, összekevertem valami mással. A snüss az a dohány amit a szájukba raknak? Azt sajnos nem tudom
2020. júl. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!