Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan szoktassam magam hozzá...

Hogyan szoktassam magam hozzá a reggeli edzéshez? Itthon edzek

Figyelt kérdés

Mindig tolni szoktam, vagy időm csak estefele van, 8 körül, de reggel jobb lenne letudni, és indulhatna a nap.

Hasznos tippeket kérek szépen.

L


2020. júl. 28. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ébresztőt beállítod 1 órával előbbre,felkelsz kávé és mehet is,aztán majd megszokod.
2020. júl. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, csinálod és kész, ezt hívják sport iránti alázatnak
2020. júl. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megszokas kerdese az egesz. Az elejen eroltesd, kelj fel idoben, csinald vegig. Ha sikerul beepitened a napi rutinodba, akkor egy ido utan mar automatikusan hozza fog szokni a tested es akkor fofod rosszul erezni magad, ha nem edzel reggel. Nekem a reggeli futassal sikerukt ezt elernem :) hajra.
2020. júl. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pawel166 ***** válasza:
50%
Szerintem ha valamit nem szeretsz azt ne csináld, ne szoktasd rá magad.
2020. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kelj fel korán és nyomd le. Kb ennyi. Ehhez persze kicsit előbb is kéne lefeküdni, de hidd el, az úgy jobb. Amúgy is jobban megy a nap, ha mozgással indítod. Persze alapvetően el lehet fáradni simán, ha normálisan edzel, de a nehezebb edzéseket rakd hétvégére és akkor is (!) kelj fel korán, úgy nem lesz para.
2020. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!