Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miert gyurjak ki magukat a...

Miert gyurjak ki magukat a nok? Ha lehet, most TENYLEG noi testepitok kommentezzenek! (Eszoszto pasik kimeljenek.)

Figyelt kérdés

#Noi testepites #Kigyurt nok
2020. aug. 8. 15:02
1 2
 1/13 Furujika ***** válasza:
89%

Pontosan azert gyurjuk ki magunkat, mint a ferfiak. Mert tobb izmot szeretnenk a testunkre.

Az izmok adjak a test formajat.

2020. aug. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Azért mert nincs annál jobb érzés mint amikor nők méregetnek irigykedve 😀
2020. aug. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Mert a testépítés is egy sport, amiben a versenyzők szeretnének minél komolyabb eredményeket elérni, a nők is. Vagy akkor ennyi erővel minek vannak profi úszónők, súlyemelők, kajakosok, tornászok stb-k?
2020. aug. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nők is ugyanolyan emberek, mint a férfiak. A "kigyúrás" is relatív fogalom, egy valamilyen erősítő edzést végző csaj naturálban bitang jól tud kinézni, sose lesz olyan izmos, ami taszító lenne. Egyébként is a testkultusz korszakát éljük, sőt még az egyenjogúság meg ilyesmit is mennek a médiában, a nők meg akarják mutatni, hogy ők is képesek arra, mint a másik nem.
2020. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ milyen szinten űzi valaki, mert ha már megy a tesztó, az maradandót alkot, mint szegény Alexand(ra)er Soós😬 Na az már mentálisan beteg szint
2020. aug. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ahogy mi sem látjuk magunkat nagynak (mert 10 ből 9 testépítő beteg, ez tény, no offense, én is az vagyok), valszeg ők sem, csak nyomják, és elszállnak.
2020. aug. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ok. Szerintem az elso 3 kommentezo no. Az elsó 2 biztos. Tenyleg kertem, hogy FBB-k irjanak. Akikrol feltetelezem, hogy no, nekik irtam privatban.

Gender Study kutato vagyok, es egyik szakteruletem a noi testepites. Ugyhogy most tenyleg csak a testepito nok valaszai kellenek.

2020. aug. 9. 21:38
 8/13 A kérdező kommentje:
Ok, meg egy fontos szukites. Leginkabb heteroszexualis testepitonok valaszai a legfontosabbak. Ugyanis leszbikus testepitonok motivacioi a testepitesre lehetnek siman szexualis partnerszerzesi jelleguek. Viszont egy hetero FBB motivacioi nagyon lenyegesek.
2020. aug. 9. 21:46
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez troll kérdésnek is xar
2020. aug. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Toroll kerdes? Bocs, de eloszor is valaszoltal ra az elejen. Ha szarnak tartod, miert valaszoltal? Masodszor, a kerdes miert lenne troll? Teljesen komoly. A Gender kutatasok temajaban a noi testepites fontos terulet, ugyanis megkerdojelezi a klasszikzs tarsadalmi nemek kerdeset. Ez kigyurt heteroszexualis no szembemegy a hagyomanyon nokeppel. Ezert fontos terulet annak felmerese, hogy egy hetero no miert kezdi kugyurni msgat? Mit uzen ezzel onmaganak es a tarsadalomnak? Nezd, ha valamit nem ertesz elsore az nem gond, ha azonnal fikazni kezdesz valamit, amit nem ertesz, az mar inkabb. Kerdezninnem szegyen.
2020. aug. 10. 07:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!