Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az alábbi forma otthoni...

Az alábbi forma otthoni edzéssel elérhető?

Figyelt kérdés

[link]

Vannak itthon szalagjaim, kisebb súlyok. Itthon végzett gyakorlatokkal elérhető az ilyen kockás has?


2020. aug. 23. 12:59
 1/7 mh.. válasza:
100%
Simán. A kockás hashoz nem kell semmilyen felszerelés
2020. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Polla photoshopol. Csak szólok.
2020. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Direkt olyan videót kerestem, ahol többször is látszik a hasa:

https://www.youtube.com/watch?v=iq8HmXxpEG4

0:55-nél azért tényleg látszik, hogy szép a hasizma. Nyilván képeknél játszik a fényekkel és az effektekkel, hogy a legjobb színben tüntesse fel magát. Ez is dob az összképen, de ez nem meglepő. Mindenki csinálja.

2020. aug. 23. 14:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt azért vágod, hogy ha Polla beáll egy helyben, akkor jobban látszik a hasizma, mintha sétálna? Plusz ha olyan helyen áll, ahol jók a fények. Videóban is lehet trükközni.
2020. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, vágom. Edzés után/közben természetesen jobban látszik, főleg ha rá is feszít. De ahogy látom te mindenképpen azt szeretnéd bizonyítani, hogy ez csak PS. Ha az lenne sem érdekelne. Nem ez volt a kérdésem.
2020. aug. 23. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem akarom bizonyítani, csak mondtam, hogy Polla izomból photoshopol és pózol, normális eseteben nem ilyen. Azt nem tudom, hogy csajoknak mi érhető el, áadásul ha ő eléri, te nem biztos.
2020. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pollán semmi izom nincsen. Sőt a testzsirja is elég magas, ezt én nem nevezném “formának”. Ha nem vagy elhízva és sokat hasazol, és/vagy olyan a genetikad hogy a zsír inkább a fehekedre, melledre karodra és combjaidra rakodik, kevésbé a hasadra, akkor ilyesmi lehetsz. Semmi különlos edzes nem kell hozza, csak egyszerű hasizomgyakorlatok és ha sok a felesleg rajtad akkor kardio is mehet esetleg. Egyébként neki még a hasa se kifejezetten az a 6 pack kockás, inkább csak a konturok látszanak, és igaza van az elozonek az is csak a fények játéka/photoshop mert elég husi a lány. Nem azt mondom hogy kövér de semmiképp se sportos, izmos, definiált. Ettől sokkal jobb formad lehet akar has terén is, ha lejebb viszed a tzs-t, de az esztétikus az lenne ha izmot epitenel mindenhova anélkül hogy bezsirosodnal.
2020. aug. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!