Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nőknek "milyen" proteinpor kell?

Nőknek "milyen" proteinpor kell?

Figyelt kérdés

A férfiaknak a legjobb a tejsavófehérje, de a nőknek is muszáj a legdrágább fehérjét választaniuk? Vagy nőknek jó a félig tejsavó, félig szójafehérje por is? Mert én úgy hallottam hogy a szójafehérje nem tesz jót a férfi tesztoszteron szintnek, viszont a nőknek nincs ilyen problémájuk? és vagy 4x olcsóbb.


Előre is köszönöm a válaszokat.


2020. aug. 30. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Ez a sport nem való a szegényeknek. Ha már az elején ezt nézed mi 4x olcsóbb akkor bele se kezdj!
2020. aug. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
A szojat tovabbra sem ajanlom, noknek sem. Feherjebol tokeletes az olcsobb hidrolizatum, vagy markatlanabnn pl myprotein feherjek is, meg ferfiaknak se lenne szuksege szetmarketingolt izolatumokra. (A 0% os ertekeles ezen a kommenten megteveszto lehet. Kivetelesen sok a fogy...os ebben a kategoriaban mostansag)
2020. aug. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Ha ennyire garasoskodsz akkor ne szedj tápkieget hanem egyél rendesen és ne szedj ilyesmit. Ha rossz cuccot szedsz többet ártasz mint használsz. Inkább ne dobd ki feleslegesen a pénzed.
2020. aug. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Human whey pro
2020. aug. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlen olcsóbb a szójafehérje.

Egyébként nem kötelező venned semmit. Ezek táplálékKIEGÉSZÍTŐK, ami annyit tesz, hogy ha rendben van a táplálkozásod, nincs szükség semmi ilyesmire.

2020. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nőknek nem KELL fehérjepor. Ugyan úgy mint a férfiaknak sem KELL. Ez egy táplálékkiegészítő ha nem tudná az ember kívánt mennyiségű proteint bevinni a nap folyamán étkezések során.


De nők is fogyaszthatnak úgy úgy tejsavó fehérjét.


Vitatkoznék azzal hogy a tejsavó fehérje lenne a legdrágább fajta. Több márka van nézz szét a piacon vannak elég jó árban is már.

2020. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem arra voltam kíváncsi hogy a berögzült hozzá nem értő embereknek mi a véleménye a nem tejsavó fehérjéről, hanem indoklásos "tudományos" válaszokat vártam, hogy én is megértsem a dolgokat. Gondolom nem hiába létezik a piacon többfajta fehérje is, és gondolom az összes jó valamire. Az étrendem sajnos nagyon protein szegény, ezért gondoltam rá. Akik normálisan válaszoltak azoknak köszönöm szépen!
2020. aug. 30. 23:01
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Vedd a legdrágábbat! Ami drága az biztos jó is alapon. Ennyi.
2020. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz nem mindig a legdrágább a legjobb
2020. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Nincs olyan, hogy női fehérje vagy férfi fehérje. Fehérje van.


2. Az emberi test/emésztőrendszer hatékonyabban hasznosítja az állati eredető fehérjét, plusz állati eredetű fehérjéknél nem kell törődni az aminosav profillal.


3. Nőként jóval kisebb a testsúlyod és emellett magasabb a testzsír arányod, mint egy férfinál. Borzasztó egyszerű fedezni kiegészítő nélkül is azt a ~80g fehérjét amire szükséged van. 3 tojás és 15 deka túró és már a bő fele megvan.

2020. aug. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!