Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elegge izmos vagyok Es ma...

Elegge izmos vagyok Es ma mondtak nekem hogy sokat hiztam Egesz eletemben sportoltam es kondizok is feherjezek stb. Az illeto aki mondta eletebe nem sportolt nem is ert hozza. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2020. szept. 3. 12:53
 1/7 AnonimAthlet ***** válasza:
100%
Ha jók az arányok, esztétikus a tested, aránylag száraz is akkor tök mindegy ki mit mondd.
2020. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mittudom én, tekintve hogy képet nem raktál ki, a leírásod meg azért nem Móricz Zsigmond-szintű elbeszélés, hogy pontosan megjelenjen a lelki szemeim előtt a kinézeted.
2020. szept. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy magaddal elégedett legyél, és magadnak továbbá ha van párod aki neki tetszél, és más véleményével ne foglalkozz. Effektíve most nem is értem, hogy ezt miért kellett kiírni, mert nem látunk mostani képet sem rólad, meg régebbit sem, továbbá az illetőt sem ismerjük aki ezt mondta.
2020. szept. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Dobj egy képet.
2020. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Kép nélkül honnan tudjuk milyen vagy?
2020. szept. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A sok irigy hozzá nem értő a már kicsit nagyobb darab emberre, meg vastag karúra ráfogja, hogy dagadt.
2020. szept. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%

Lehet túl toltad a tömegelést. Ha tömegelsz a kockáidnak sem feltétlenűl kéne eltünnie. Szóval normális tömegelés mellett nem kéne azt mondania rád egy a testépítéshez nem értő embernek, hogy "meghíztál". Főleg hogy pólóban sokkal izmosabb hatást ad az a pici zsír ami feljön és még így is a legtöbb embernél vékonyabbnak kéne lenned.


Szóval lehet igaza van.

2020. szept. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!