Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Honnan ered az a tévhit, hogy...

Honnan ered az a tévhit, hogy egy ilyen forma nem hozható naturban?

Figyelt kérdés
[link]
2020. szept. 4. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Onnan ered, hogy sokan ilyen nyúlbélák mint te, kifogásokat keresnek, nem tudok eleget enni, ez nehéz, majd holnap, stbb.. illetve szarul edzenek. Általában ilyesmi kérdéseket is feltesznek különböző oldalakra, mint ahogy épp te csinálod. Tehát ők a selejtese, a feladósok és mivel ők nem tudták elérni ezért ez a forma már nem elérhető. Szóval ha neked is ez a célod, akkor ideje változtatni és felhagyni ezzel a nyúlbéláskodással
2020. szept. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm megtisztelő hozzászólásodat, de a kérdésre nem kaptam egyértelmű választ. Ilyen tiszteletreméltó formához kell anabolikus szteroidot fogyasztani?
2020. szept. 4. 19:20
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Hányszor linkelitek be azt a koxos állatot?
2020. szept. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem.Volt gyerekkoromban egy fuvaros pali.Lovaskocsin közlekedett.Tudod,nem az a vasalt fakerekes szekér,hanem pótkocsi gumikerekekkel.Mindig egy kisgyerek ült mellette.

Ki volt b..va,mint egy állat.Sose sportolt semmit.

2020. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
#4 az tuti valami szláv volt. Azoknak van olyan brutál genetikájuk
2020. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért hozható ez naturál. A mérete mindenképpen. Nem eres, nem szálkás, kicsit vizes forma. Az már más kérdés, hogy ez a tag a fotón valószínű nem az. Valahogy nekem puhának, "fiatalnak" tűnnek nekem ezek az izmok, ami azt az érzetet kelti, hogy túl gyorsan mászott fel...
2020. szept. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már, hogy lenne puha. Meg ki az, hogy fiatal az izom. Ki ez, bőr, hogy idővel beérik meg nemesedik, vagy mi? 😁
2020. szept. 12. 14:40
 8/10 A kérdező kommentje:
*ki=mi
2020. szept. 12. 14:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Kokszos mind2 tok egyertelmu.
2020. szept. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4-5: Király lehetett... A szláv (főleg az orosz) és a skandináv (főleg az izlandi) srácok brutálisak. Amúgy az oroszoknak voltak viking ősei, ők lehetnek a kulcs. Meg szerintem a kalandozó magyarok is tudtak villantani izmot:-).
2020. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!