Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Budapesten van olyan konditere...

Budapesten van olyan konditerem ami ár-érték aranyba jo?

Figyelt kérdés

Diak vagyok es egy olyan konditermet keresek ami olcso es viszonylag jol felszerelt gepekbe sulyokba. Budapest 14. Kerulethez kellene kozel lennie azon belul a gazdasagiegyetemhezbkozel. (Nem gond ha kicsit utazni kell)

Megis mennyibe kerul altalaba pesten egy diakberlet illetve mik a tapasztalatok? Sxl konditerembe a diakberlet 13 ezer az sok erte vagy pesti viszonylatba elfogadhato?



2020. szept. 5. 01:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Dialberlet altalaban 8-10 ezer kozott mozog. Ahol egy sima berlet 10k ott 8, ahol 12-14 ezer ott 10 altalaban.


13at soknak mondanam.

2020. szept. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondanal olyan kondit ahol 8-10k a diakberlet?
2020. szept. 7. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:
13k az sok, 14-ben meg ket termet ismerek csak (jump, sugar) de sosem neztwm meg az araikat, mert egyikbe sem jarok.
2020. szept. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es vagyok:

Én sajnos arrafelé nem ismerek, csak itt a 2-ben, illetve 19-18-20 kerben.

Az Aréna plázában van egy peak gym, én a 18 kerben voltam abban (vagy lehet az már 17 ker ott), és minőségi, jó kis hely, sajnos minimal szólt ott is, de azon kívül nem voltak annyira irritáló emberek ott, bár régebb állítólag sok koxos járt oda. Még a napijegy is elég drága, de benne van a minőségi szauna (legalábbis ahol én voltam), meg alapvetően kultúrált hely. Arénásban még nincs tapasztalatom ,de egy próbát talán megér, lehet megéri a pénzét, van barátom aki konkrétan Peak GYM sznob és csak oda hajalandó járni.


De van még a Dózsa György úton egy Temple Fit 2, egy haverom azzal szemben lakik, állítólag jó.


Én a városligetbe járok a stefániához streetworkoutozni. Úgyis COVID meg nyár van, addig jó az is full ingyen. Igaz kicsit más mint teremben edzeni, mindkettőnek megvannak az előnyei és hátrányai.

2020. szept. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!