Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kiszáradhat valaki,ha már...

Kiszáradhat valaki,ha már edzés előtt is olyan tevékenységet végzett,amitől leizzadt?

Figyelt kérdés
Pl,nyáron melegben,napközben megizzadsz,és még utána mész edzeni,ahol szintén megizzadsz.
2020. szept. 16. 20:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nyáron nem csak te izzadsz meg. A munkahelyeden gondolom tudsz inni, edzés közben 2 gyakorlat között 0edig ajánlott alapvetően 2-3 korty víz.

Magát a kérdést sem értem, és a logikát sem, hogyha napközben iszol, meg edzés közben is, akkor mitől száradnál ki? Azért mert a 40 fokban megizzadsz? És? Más is. Edzés közben is megizzadsz? Ahogy a legtöbb ember ha normálisan csinálja az edzést. Ha úgy érzed hogy bődületesen szomjas vagy, akkor egyszerű a dolog. Valószínűleg többet kell inni.

2020. szept. 17. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nézd, egy országúti kerékpáros sokkal többet izzad annál, mint amit te a városban sétafikálással. Szóval nincs ezzel gond, főleg, ha edzés közben már vissza tudod pótolni. De szerintem így se izzadsz annyit, hogy víz helyett izotóniás italra legyen szükséged.
2020. szept. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

#11


Ez bonyolult,nem átlagos életet élek.

Inkább arra voltam kíváncsi,hogy egy nap alatt többször megizzadni mennyire káros,folyadékbevitel mellett is.


#12

Igen,erre is gondoltam,az ionok kiürülésére.

Mondjuk egy kerékpáros közben nem tud pisilni,gondolom.

Nálam is hasonló a helyzet,szociális fóbia.

2020. szept. 17. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!