Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szőrtelenítitek a felsőtestete...

Szőrtelenítitek a felsőtesteteket, lábatokat, hónaljat, esetleg intim részeket?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogyan? Szőrtelenítőkrémen gondolkozom, mert már unom az állandó borotválást. Kinek mi vált be?

2020. szept. 23. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lábat nem, felsőtestem csupasz mint egy delfiné, a többit igen... Nullásgép/pajeszvágó a borotván heti egyszer, nincs 10 perc borotválkozással együtt.
2020. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Krémet ne mert nagyon időigényes. Felkenni, majd x ideig hagyni, várakozni és van ahol le sem szedi. Férfi szőr meg mégdurvább tuti nem hozná le szépen. Áh szar.


Vegyél trimmelőt. Tök jól leviszi amit kell egy férfi számára bőven megteszi.


Amúgy szőrteleníts a hónaljnál, és az úgy már rendben van. /N

2020. szept. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lábon és alkaron kívül mindenhol borotválom, de kipattogok tőle, pedig minőségi dolgokkal borotválkozom, és nem húzom át ugyanazon a területen 20x a pengét sem, szóval rendesen úgy borotválkozom ahogy kell, de érzékeny a bőröm, és nagyon ki tudok pattogni.
2020. szept. 23. 14:53
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
Tyrannosaurus Kex ez a mindenhol csupasz vagyok kivéve a lábamat ez valami fétis dolog?
2020. szept. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ja nem, csak sehol nem nő rajtam szőr, csak hónalj, intim területek, meg a lábamon. Alkaromon van még minimális, azt se bántom.

A hónalj meg intim területek zavar izzadás, meg kinézet szempontjából, úgyhogy azokat lecsapom rövidre...

2020. szept. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
33%

Mindenhol csupasz vagyok.


Alapvető igényesség szerintem...


30F

2020. szept. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Így van!
2020. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7%
géppel,utana borotva,csupaszra,mert ha szex van nem jo ször a szájba,popolukam is csupasz
2020. szept. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

3. Mondom hogy vegyél elektromos szőrnyírót!


Dehogymit keres ez a sport kategóriában 🥳

2020. szept. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Azt keresi, hogy kíváncsi voltam hogy más kondizók is akik használják a gyakorit szőrtelenítik-e magukat, és ha igen, akkor ki mivel és hogyan, merthogy én is kondizom. Szóval nem volt kategória tévesztés.


Sima bőrt szeretnék és nem olyat ami borostás vagy szúr, szóval a gép kilőve. Ezért kérdeztem a krémeket, mert lehet több sportszergyártó oldalán is találni krémet, pl peakshop, shop.builder stb.


Gyanánt gondolkoztam még, de arról több ismerősöm is lebeszélt aki már átélte...

2020. szept. 23. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!