Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Magában a kreatin mennyit ér?

Magában a kreatin mennyit ér?

Figyelt kérdés

Szóval 1 hónapja kezdtem el kondizni, meglehetősen nehezen hízok (65kg vagyok) és nem szedek semmiféle táplálékkiegészítőt,megpróbálom természetesen úton, étkezéssel bevinni azt. Viszont most nagyon elgondolkodtam, hogy veszek kreatin monohidrátot, hogy könnyebben és gyorsabban szedjek fel magamra izomzatot...

Mennyit ér fehérje és más táplálékkiegészítők nélkül?


2020. szept. 23. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tömeget hoz, hanem az izmaidhoz vizet szállít, és attól nagyobbnak fog tűnni, meg erősebb leszel kicsit, és kicsit tovább bírod az edzést. Ennyi kb.
2020. szept. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kreatin sokadik a fontossági sorrendben, ha nem akarsz tápkieget használni, felesleges kreatinnal bajlódni. Ha mégis használnál, igyál a szokásosnál is több folyadékot minden nap.
2020. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, még annyit, hogy tápkieget nem szedni szoktak, hanem inni, de ezt gondolom tudod.
2020. szept. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valami alap teszto megy mellé akkor van értelme
2020. szept. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!