Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azok akik szerint a GPP...

Azok akik szerint a GPP marhaság, meg felesleges, meg az építkezésen a segédmunka a legjobb gpp stb azok kifejtenék érvekkel, hogy miért gondolják ezt?

Figyelt kérdés
Egyáltalán tisztában van itt valaki vele, hogy mi?
2020. szept. 26. 11:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

#12


Te tudod amúgy mit jelent?

2020. szept. 26. 12:43
 12/20 anonim ***** válasza:
95%
Igen. General Physical Preparation
2020. szept. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy 🙂
2020. szept. 26. 12:53
 14/20 anonim ***** válasza:
😂😃
2020. szept. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
86%

"Ez nem igaz. Akár csak nézd meg az első válaszadót."


#1 vagyok. Nekem semmi bajom a gpp-vel már csak azért sem mert azt sem tudom micsoda. Te hozod a klasszikus gyurmagyurka figurát aki ugyan sötét mint a éjszaka de a hárombetűs rövidítésektől azt hiszi, hogy okosnak látszik.


Aztán a kommentjeiddel meg is erősítetted a gyanút.

2020. szept. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, én egyetértek veled, szükség van a GPP-re. Neken annyi lenne Hozzád a kérdésem, hogy vajon az eszkimó testépítők is GPP-znek? Mármint, fókavadászat, halászat, igluépítés szerinted belefér a GPP kategóriába???
2020. szept. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az lenne a kerdesem, h vajon az, aki egesznap itt gpp rol kerdezget, es okoskodik, hogy hulyek vagyunk mert nem csinaljuk, mert nem tudjuk mi az, mert csoda modszer, o vajon hogy nez ki? Elvegre te tudsz angolul, meg a gppt is ismered, az uj edzesterveket, de vagy a vilag legokosabb embere. Tomeg van e rajtad? Nem fogsz valaszolni, de nem is kell. Koltoi kerdes volt. Tudod mi az, ugye?
2020. szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
2020. szept. 26. 20:58
 19/20 anonim ***** válasza:
90%

Erre inkább Neked lenne szükséged, sztrovacsek🤣

Azt hiszed, nem tudják az emberek, hogy Te, dicső személyed teszi fel az összes GPP, eszkimós, stb troll kérdést???

Legalább lenne vicces, te paréj. Önismétlő, béna, szürke unalmas kis csízling vagy GPP szakértő:D

2020. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
80%
Macskamentát kéne szagolnod, attól biztosan jobban éreznéd magad, és tudnál chivel edényeket magadra ragasztani meg levitálni is.
2020. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!