Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem zavar, hogy a szukralóz...

Nem zavar, hogy a szukralóz káros a beleknek és cukorbetegséget okoz?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2020. okt. 5. 20:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2 link van, vaksi
2020. okt. 5. 20:32
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyébként ők is hivatkoznak az eredetire: [link]
2020. okt. 5. 20:33
 3/11 anonim ***** válasza:
És ugye tudod, ugye a 2. cikkben szó sincs ilyesmiről, ráadásul neked mond ellent, vaksi?
2020. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
"Toxic effects were found when the bacteria were exposed to certain concentrations of the artificial sweeteners. In the bioluminescence activity assay, two toxicity response patterns were observed, namely, the induction and inhibition of the bioluminescent signal."
2020. okt. 5. 20:43
 5/11 A kérdező kommentje:

"Harms Gut Flora and Gastrointestinal Health: A 2008 study found that the administration of sucralose to rats at a dose far below the US FDA Acceptable Daily intake level resulted in: 1) a decrease in the numbers of a wide range of beneficial gut bacteria. 2) "increase in fecal pH." 3) "enhanced expression levels of P-gp, CYP3A4, and CYP2D1, which are known to limit the bioavailability of orally administered drugs.""


Ez volna az ellentmondás? Ez éppen ugyanaz.

2020. okt. 5. 20:47
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem mikor vki kiemel egy cikkből neki tetsző részeket, de az egészet képtelen értelmezni :) és nem, nem ír olyat, hogy rákot okoz, patkányok esetében sem, de abban is biztos vagyok, jogy velem ellentétben neked fogalmad sincs mi az a CYP3A4 és CYP2D1
2020. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy lehet félreérteni, hogy károsítja a beleket és cukorbetegséget okoz, hiszen erről szólnak a cikkek... nyilván nem a fordítottja az igaz... a rákot meg én nem említettem.
2020. okt. 5. 21:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, sőt.. nem így lenne nem is fogyasztanék belőle
2020. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De ne hasonlítsuk már a patkányokat az emberekhez.
2020. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Itt nincsenek patkányok, a szukralózt mégis lehúzzák:


[link]

2020. okt. 5. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!