Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kalóriadeficitben vagyok...

Kalóriadeficitben vagyok szálkásításhoz, 1,6tsg fehérje megvan, viszont a ch magas, jó lesz ez így?

Figyelt kérdés

2800napi kcal-t viszek be, 180cm vagyok és 88kg.

150g fehérjét. Azonban ma is 470g ch-t, azonban a 2800kcal-t nem léptem túl. Fog menni így a szállkásítás? Soknak tűnik nekem ez a ch, de tudom, hogy a kaloriadeficit + elég fehérje a fontos



2020. okt. 13. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szálkásításnál érdemes a caloriamennyiséget,az arányokat a fehérje javára egy kissé eltolni.

Így sem teszel semmi rosszat,csak úgy valamivel hatékonyabb a dolog.

2020. okt. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg azért egy 40 gramm zsír sem ártana mondjuk
2020. okt. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, csak fura, hogy kinder maxi kinget eszek naponta , meg kis puding es meg mindig benne vagyok. 😅 azthittem szalkasitasnal semmi ilyen nem fer bele
2020. okt. 13. 10:08
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Nem is fér bele. Minél több csokit eszel, annál később fogysz le. Az utolsó pár kg-nál meg már nulla a félreevés
2020. okt. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!