Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek neki az egészne...

Hogyan kezdjek neki az egésznek ha tényleg rettentően gyenge vagyok?

Figyelt kérdés
Az elhatározás megvan, szeretnék életmódot váltani. Nem mondanám hogy el vagyok hízva, bár combban erős vagyok, elvileg normál értékű a BMI-m. Egyszer már belekezdtem, de ott a "kigyúrt állatok" folyamat basztattak amiért nagyon gyenge vagyok, viszont most másik terembe mennék és kész vagyok elengedni a megjegyzéseket a fülem mellett😅 Mit tegyek hogy tudjak erősödni? Kb húzódzkodni se tudok, csak félig tudom felhúzni magam, ennyire gáz a helyzet. Vagy hagyjam és reménytelen?
2020. okt. 15. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy kell kezdened, ahogy mindenki másnak. El kell sajátítani a legfontosabb 3-4 gyakorlatot (guggolás, fekvenyomás, felhúzás, húzódzkodás/evezés) és a helyes étkezés alapjait. A különbség a terhelésben lesz. Te nem 30 kilóval kezdesz, hanem mondjuk 12-vel.

A húzódzkodás a hagyományos formájában nem kezdőknek való. Csináld csak az ereszkdő szakaszt, vagy válassz másik gyakorlatot, például evezz!

2020. okt. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Ne foglalkozz a koxos buta majmokkal, egyél sokat, edzegess és lesz eredmény
2020. okt. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A guggolás pont nem kezdő szintű gyakorlat
2020. okt. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt kifelejtettem hogy a jobb térdemen kívül teljesen egészséges vagyok, sajnos azt 2x műtötték és azóta sem 100%-os, így nemtudom hogy a guggolást mivel válthatnám ki. Nyilván a lábaimat sem akarom kihagyni, de így kicsit nehezebb a dolgom
2020. okt. 15. 14:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Combfeszítő, combhajlító esetleg lábtológép, de olyan ami majdnem vízszintes és nem függőleges és esetleg bicaj. Vannak gépek külső és belsőcombra. Bicikli. Azokat még tudod. Talán a Sissy guggolást próbáld meg, de ha érzed hogy fáj, akkor értelemszerűen az kimarad.
2020. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!