Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthon edzéssel is ellehet...

Otthon edzéssel is ellehet érni normális fizikumot? Nem body builderre gondolok, de azért látszódjon, hogy csinálok is valamit

Figyelt kérdés
2020. okt. 16. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Persze. Nekem mondjuk van valamennyi eszközöm, de azért nem egy komplett edzőterem, és nagyrészt calisthenics alapú az edzésem. A "lockdown" alatt itthon edzettem és rájöttem, hogy teljesen jól fejlődök, jelenleg semmi értelmét nem latom annak, hogy terembe járjak.
2020. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg kitűnö gyakorlat van amihez csak a saját tested súllya kell
2020. okt. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jelenleg csak 1 kezes súlyzó vannak 25kg-osak illetve szeretnék szerezni egy húzódzkodót.
2020. okt. 16. 22:09
 4/11 A kérdező kommentje:
Illetve mennyit edzetek egy nap és egy héten hányszor?
2020. okt. 16. 22:15
 5/11 anonim válasza:
56%
Én minden nap 50 fekvőt csinálok egyenlőre (16 éves vagyok), de van állítható kézi súlyzó és húzódzkodó rúd is, majd azokat is szeretném rendszeresen használni.
2020. okt. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Vedd meg a Fegyencedzés című könyvet, az bőven elég.

Vagy max egy fekpad.


Semmi értelme terembe járni, ha nem célod a közösség.

2020. okt. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Eszközzel igen jó fizikumot lehet elérni.

Pl van huzodzkodo, de ha könnyen megy, akkor taskaba belepakolsz plusz sulyt...


Rengeteg home video van youtuben, érdemes megnézni

2020. okt. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Ha van elég motivációd otthon edzeni egyedül, akkor teljesen felesleges terembe járni.

Egy dönthető fekpad, kétkezes rúd, 2 egykezes rúd, meg sok-sok súly, és egy húzódzkodó állvány, és kb. mindent le tudsz edzeni. (egy erőkerettel meg aztán pláne)

2020. okt. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Jó utolsó, ez most olyan, hogy ha van otthon egy edzőtermed a kert hátsó részében, akkor teljesen felesleges edzőterembe járnod. És ez full igaz is. De ne keverje ezt ("...teljesen felesleges terembe járni.") össze senki azzal, mikor két ásványvizes üveggel, meg egy hátizsákkal bohóckodsz otthon, és attól várod, hogy ugyan akkora legyél, mint aki teremben edz. Szerintem tökéletes kiindulópont az otthoni edzés, hogy kicsit szokd a mozgást, de értelmes mennyiségű tömeget nem lehet magadra pakolni, ha csak nincs otthon legalább fél millió forintnyi eszközöd.
2020. okt. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondja a #6-os vedd meg bátran a könyvet ha kevés a gyújtós otthon, vagy ne adj isten elfogyna a wc papír, tökre hasznos lehet.


80 % tömény súlyzós edzés befeketítés megy csak benne...

a leírt edzésterv is csupa badarság.


Viccet félretéve a #8-as minden fontosabb dolgot leírt.

Az a baj ez a fegyenc ugra bugra (erőnléttől függően) hamar kimaxolható és ha kevés az ellenállás a fejlődés is abba marad.

2020. okt. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!