Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Érdemes megvenni ezt a szobake...

Érdemes megvenni ezt a szobakerékpárt? Vajon van rajta ellenállás?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem és szüleimnek kellene, egyikünk sincs 75 kg-nál nehezebb (én 50, anyám 60 körül, faterom 70 körül). Mivel a szüleimnek magas vérnyomása, anyukámnak veseérszűkülete (emiatt magas a vérnyomása), fateromnak pedig szintén valami érszükületszerűsége lehet így gondoltam veszek nekik egy szobakerékpárt (mivel lusták és elfoglaltak fontos, hogy szobai legyen) hátha javul az egészségük. Ráadásul nekem se ártana, mert én meg Bechterew-kóros vagyok.


A gond csak az, hogy nem látom ennél van-e állítható ellenállás, anélkül meg gagyi az egész. Lenne +20ért több a PRO változat, de az meg nekünk már drága lenne. Lehet ezen vajon állítani az ellenállást?



2020. okt. 19. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
A kormányszáron ott van a állítható tekerő, mint szinte az összes szobabiciklin.
2020. okt. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én bicikli görgöt vettem, fantasztikus!!
2020. okt. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!