Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek hogy 54kg-rol...

Mit tegyek hogy 54kg-rol olyan 65-70kg-ra hízzak? Valaki ajánlana étrendet, és edzéstervet?

Figyelt kérdés
Csak értemes válaszokat várok
2020. okt. 19. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

Na, jól van, most már nem írtad ki, hogy 15 éves vagy. Nem fogok neked egyiket se írni, mert ezért fizetni szoktak. Vagy keress egy személyi edzőt, vagy szedegesd össze az ismereteket a neten! Ha tudsz angolul, ezt az oldalt ajánlom:

[link]

2020. okt. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsivel többet eszel.

Nehéz sulyokkal kell dolgozni

2020. okt. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Paradoxhun válasza:
Hasonló cipőben voltam. 50kg ról mentem fel 65-re amikor elkezdtem tömegelni 3 hónap alatt. Kifőzdében variáltam csirke, hal vagy tészták. Reggelire szendvics, ebédre rántott csirke+rizs 2 óra múlva pl hal+rizs vagy egy spagetti. Vacsorára tojást ettem de ezt neked kell kikísérletezni, minden ember más.
2020. okt. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!