Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet hogy hülye kérdés, de...

Lehet hogy hülye kérdés, de naturálon tényleg kb fél-1 év alatt eléri az ember azt az izomformát amit élete során magán láthat?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk a tricepsz kinézete már nem változik, csak nagyobb-eresebb-erősebb lesz. Mert nézegetem a képeimet, és már 2 éve edzek, viszont már 1 éve is hasonlóan néztem ki csak, feljött rám +izomtömeg. Fejlődök mind erőben, mind a tükörben, a mérlegen, mások szerint, viszont az izomforma nem tetszik nekem. Komolyabbra számítottam már nem azért. Nektek is így volt?

2020. okt. 22. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból írom, hogy ha hosszú évekig edzel naturálon, és nem állsz le az edzéssel, akkor szépen lassan mindig egyre jobb leszel valmilyen tekintetben (és ez az izomformára és a definiáltságra is vonatkozik). 2 év naturál edzés nem számít soknak, 5-10 év után jönnek általában a komolyabb eredmények (és még azokat is lehet überelni, ha ügyes vagy). Úgyhogy ne csüggedj, hanem folytasd az edzést. Persze azt hozzá kell tenni, hogy sokan doppinggal hirtelen komolyabbnak tűnő eredményeket produkálnak, de ha ezekkel az emberekkel 10 év múlva összefutsz az utcán, akkor csak mosolyogsz magadban.
2020. okt. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor a doppingszer sem valtoztatja meg az eredeseket, sem a tapadasokat
2020. okt. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Atyaúristen 😹
2020. okt. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!