Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy erőemelő edzést tényleg...

Egy erőemelő edzést tényleg le kéne tudni nyomni egy óra alatt (bemelegítéssel együtt)? Ha nekem hosszabb, akkor valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés

Itt írja

[link]



2020. okt. 23. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha bőséges pihenőket tartasz, lehet, hogy kicsit hosszabb lesz, de nagyjából igen.
2020. okt. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Erőemelő edzések általában alacsony ismétlésszámúak, és az szériákból sincs sok. Szóval igen, 1 órába bele kell férnie. Ha 1 óra után nem akarsz majd meghalni, akkor túl lájtosan csinálod.
2020. okt. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 MadSeal ***** válasza:
96%
Egy Starting Strengthnek a nyújtások nélkül ja, de mondjuk egy Texas Method volumen nap jó, ha belefér 2 órába a program végén.
2020. okt. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha hosszabb mint 1 óra akkor nem elég kemény.
2020. okt. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem feltételül csinálsz "rosszul" valamit, de le lehet nyomni egy óra alatt, igen. Le is van írva a posztban, amit linkeltél "Your rest in between sets depends on your GPP."
2020. okt. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3 óra alatt soha nem végzek, bemelegítés - nyújtással együtt. -82,5 ös súlycsoportba vagyok most kb. 700-as totállal. Lehet valaki le tud edzeni 1 óra alatt és hatásos is, de nekem nem. úgyhogy nem muszáj 1 óra alatt lenyomni. A "Ha hosszabb mint 1 óra akkor nem elég kemény" válaszra csak annyit mondok jöjjön el megnézni egy edzésem :D
2020. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném, hogy egy szezon alatt teljesen változó, pl off szezonba alig változik az edzés egy body-s edzéshez képest, akkor nekik is 1 óra alatt le kellene nyomni? ezen kívűl vannak az 5x5,3x3,2x2,3x1 stbstb. attól is függ milyen felosztásba, hányszor edz egy héten stb. de nem ragozom, itt mindenki leedz 1 óra alatt és világbajnok.
2020. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6: Akkor te nagyon jól bírod a terhelést. Guggolásnál ha akkora súllyal edzel amiből 2-3 ismétlést tudsz megcsinálni, akkor abból hány szériát szoktál letolni? (Én 3 éve edzek, nekem csak úgy 6-7 széria megy, utána már nem bírok járni. Egy erőemelő edzésen ezt szoktam csinálni, plusz fekvenyomást, felváltva. Felhúzást nem csinálok, mert rossz a derekam. Fekvenyomásba is 6-7 szériát tolok bele, ezekkel meg vagyok 50 perc alatt általában. Pihenő nekem nem nagyon van, csak amíg átsétálok a két helyszín között (kb. 5 méter). Bemelegítés nekem 1-2 plusz széria kisebb súllyal, nyújtás közben nincs, meg utána se sok.)
2020. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én minden héten maxolok heti 3x

Nekem 70 percig szokott eltartani egy edzés

2020. nov. 7. 20:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Off szezon van most heti 5-t edzek, SBD nappal kezdek semmi kiegészítő csak a 3 alapgyakorlat 4x8 65-75% os terheléssel. 2.nap egy fekvenyomás 4x7 75-80% aztán itt kiegészítők tárogatás,tricepsz letolás,vállból nyomás. Aztán 3.nap a felhúzó nap 4x8 65-75% között aztán jönnek a hát kiegészítő + bicepsz,csuklya. 4.nap guggolás szokásos 4x8 65-75% aztán láb kiegészítők. Majd megint egy fekvenyomós nap, ugyan az mint a 2. nap. Így néz ki jelenleg gyorsan összegezve a heti edzés 2 guggolás, 2 húzás, 3 nyomás, de van variáció is h, egyik héten sima felhúzás, másik héten tőkéről stbstb.
2020. nov. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!