Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Skinny fat testalkatom van....

Skinny fat testalkatom van. Tömegeljek vagy fogynak? Kép!

Figyelt kérdés

190 magas vagyok és 92 kg.

Tudom hogy nem sok izom van rajtam és pocakom is van.

Valaki azt mondja hogy akkor kell elkezdeni szalkasitani ha van mire.

Valaki meg az mondja hogy bizonyos testzsír százalék felett kevesebb a tesztoszteron szint és nehezebb az izom építés.

Szóval tényleg nem tudom hogy mit csináljak.

Milyen edzéstervet kövessek és hogyan kajáljak? Illetve meddig?


[link]


2020. nov. 8. 23:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz normális étrendet csinalni, kaloriadeficittel, akkor tudsz fogyni és izmosodni egyszerre.
2020. nov. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Én a helyedben szálkásítással kezdenék.
2020. nov. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Jó a tested, nem kell semmit sem csinálni vele.
2020. nov. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

190 centihez a 92 kg az nem skinny fat, meg a kép alapján sem, hanem a normál teteje - enyhe túlsúly. Skinny fat akkor lennél, ha mondjuk 80-85 kg lennél, de magas zsírszázalékkal, észrevehető pocak nélkül, de mégsem szálkásan.


Ha full edzetlen vagy, eleinte nem kell ezen vacilálnod, bármibe kezdesz csak jobb lehet. A súlyfeleslegből, azaz a zsírból így is, úgy is le kell adnod.

2020. nov. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
Kérlek adj le a zsírból nehogy tomegelj!
2020. nov. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%

Alig van rajta izom, hova szálkásodjon? Hacsak nem egy Birkenaui szökevényre akar hasonlítani, izomépítésre kell rámennie.

Nem mintha sok jelentősége lenne amúgy, keddtől bezárnak a termek.

2020. nov. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 $$$$$ ***** válasza:
41%
Az utolsonak igaza van. En se szalkasitanak. Hanem tartanam a helyebe ezt a súlyt. Es igy edzenek. Aztan amikor már fejlődött johet egy kis tömegeles. Szalkasitani az szokott aki már izmos. Nem az akin van par plusz kg. Gondolom a kerdező nem vekony akar lenne hanem izmos. Tehat ne szalkasits. De ahogy irta is az utolso holnaptol sajnos zarnak a termek....
2020. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 $$$$$ ***** válasza:
34%

Kiegezsites: en jelenleg 203 cm vagyok es 116 kg. Jelenleg tömegelek. Most van rajtam egy kis zsir. De egyaltalan nem veszes...

Ezt csak azert irtam le hogy lasd az en suly es magassag aranyom. A 190 cmhez a 92 kg nem sok.... Ne szalkasits. Figylej a kajadra tartsd a sullyod és edz kemenyen. Aztan ha már ugy erzed hogy fejlodtel es latod magadon tömegelj .

2020. nov. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Legszívesebben felképelném, aki amatőrként kiejti a tömegelés szót.
2020. nov. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

8:

Ja, de rajtad gondolom van izom is. Mikor én 84 kg voltam 195 centihez, na akkor voltam skinny fat, akkor 15% körül volt a testzsírom. A kérdezőnek ez valahol 25-30% körül lehet, ami rengeteg.

2020. nov. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!