Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditerem tulajdonosok mikor...

Konditerem tulajdonosok mikor kapnak azonnali állami segélyt?

Figyelt kérdés

Több terem tulajdonos haverom van, nagyon nehéz helyzetbe kerültek.


A terem hiába üres, a költségeket, fenntartást, alkalmazottakat fizetni kell.


Mindegyikőjük komoly kocsikat lízingelt, Porsche Panamera, 7-es BMW, AUDI A8 és ehhez hasonlók...


Miből fogják ezt fedezni? Vagy járjon egy cégvezető busszal?



2020. nov. 12. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Egy cégvezetö IS járhat busszal, semmi baja sel lesz töle.

Másrészt egy hobbi-intézményt támogatni nem állami feladat!

2020. nov. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Általában nem szoktam reagálni a troll kérdésekre, de azt írja: "Több terem tulajdonos haverom van" xdddddddddddd
2020. nov. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Én megkaptam, kib*sztam az összes csíra alkalmazottam és most egy Chryslert lízingelek. Ha a haverjaid nem igényelték meg mit várnak?
2020. nov. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Bár tudom, hogy troll a kérdés, de azért válaszolok.


1. Ha teremtulajdonos valaki, akkor természetesen az engedélyek és minden egyéb miatt van ügyvéd ismerőse, szóval megkérdezné őket, hogy mi a teendő ebben a helyzetben.

2. Nem állami intézmény, de ettől függetlenül egy vállalkozás, és igen, támogathatja az állam, de jelzem, az utolsók között fogja ezt támogatni.

3. Nem kell lízingelni autót, és nem kell hitelre kihozni a legújabb telefont, és ezzel villogni, miközben anyagilag egy nulla valaki. Ha hiszed ha nem, ezt azonnal le fogja vágni mindenki.

4. Értem én, hogy nincs konditerem, és hogy felszabadult az időd, de legalább értelmesen töltsd már el és ne itt trollkodj.

2020. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nagyon kevés vállalkozó/üzlet helységet bérlő kap bármiféle támogatást a kerülettől.

pl újpesten az 1. hullámban,1000 vállalkozó aki az uvzrt től bérelt üzlet helységet,adott be kérelmet,hogy a bezárások és kijárási korlátozások miatt legalább a bérleti díj felét engedjék el,ha már a teljeset nem is.

52 vállalkozásnak ítéltek meg csökkentést az 1000ből.

mindenki másnak azt mondták,írták,hogy ha nem tudja fizetni a teljes bérleti díjat akkor lehet menni,adja le a boltot,adja vissza a vállalkozást,vagy végrehajtást kezdeményeznek a be nem fizetett bérleti díj után.


támogatás hollandiában volt.

ott egy fodrász,kozmetikus ismerősömnél úgy ment,hogy beadta a kérelmet,elbírálták,nem kellett semmit fizetnie a bérelt boltja után amíg be volt zárva,és kapott havi 600 ezret az államtól.

2020. nov. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Soha
2020. nov. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!