Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem indul meg a fogyásom?

Miért nem indul meg a fogyásom?

Figyelt kérdés
110 kg, 184 cm, 20% testzsír, 36 éves férfi vagyok.Diétám népszerű személyi edző által beállítva. Edzésem: heti 5x 1 óra kondi(jelenleg húzódzkodás, tolódzkodás, guggolás, kézi súlyzós edzések stb). Nem szórakozom el, odateszem magam. 5-6x30 perc szobakerékpár. Napi 10 ezer lépés. 15 éve edzek, de mostanában hízok bármit csinálok. Labor, hormonok rendben. Tisztán étkezek, tápanyagra, kalóriára kiszámolva. Haverom aki ugyanazt eszi most mint én 95 kilóról 82nél jár, kardió és lépésszám nélkül.
2020. nov. 13. 12:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
5: Mikor csináltak utoljára nagylabort? TSH, Haemoglobin A1C is kellhet, azokat nézték? Nem tudsz pajzsmirigy- vagy vércukorproblémáról? Legjobb lenne egy ilyen irányú teljes körű kivizsgálás.
2020. dec. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Voltam laboron kb egy éve. akkor rendben volt minden. Vérnyomást, cukrot gyakran mérek, mindkettő rendben van. Azóta is tartom az edzést és a diétát. Már 117 kiló vagyok, tehát fogyás nincs. A tesztzsírszázalékom mérleges és kaliperes mérés alapján is csökkent.Most 19%. A térdem kicsit fáj, nehezen bírja a tömeget, de meglepően jól látszik az izomnövekedés. Biztos van némi víz is benne, de erőben is sok jött. Most megvárom, hogy ezzel az edzésmennyiséggel és kajával mi változik még. Már a kollégák is mondják, hogy eddig is volt izomtömegem, de kb nem hiszik el, hogy nem szedek semmit, annyira robbanásszerű a fejlődés.
2020. dec. 26. 13:15
 13/13 anonim ***** válasza:
Tök jó, grat. Mutatsz egy képet a 44-es zsírmentes karodról?
2020. dec. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!