Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akinek van otthoni terme, oda...

Akinek van otthoni terme, oda enged havert, vagy ismerőst?

Figyelt kérdés

2020. nov. 16. 13:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%

Debrecenbe a kátlörbe jártam.

Egyik haveromnak van egy másik terme, hát mi is írjak, jár oda pár bodys, de csak haveri szinten, adott kulcsot, mindenki akkor megy amikor akar, de az ajtót magunkra zárjuk, így senki nem jön be.

Amúgy otthon is van egy termem, de ott egyedül edzenék, nem mindig van hozzá kedvem.

Béci48f

147kg

197cm

Kar 55cm

2020. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Válaszolok a haverom helyett: Van neki terme, és enged haverokat nála edzeni.
2020. nov. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

#1, jól teszed, hogy mozogsz, sajnos nagyon elhízott vagy, 147kg. Nem gondolkoztál még azon hogy fogyni kellene?

Vagy nem tudom lehet azt hiszed hogy ez jó dolog, mert a kar méretedet is odaírtad, de öreganyámnak is ennyi, igaz ő csak 130kg.. szóval a helyedben elgondolkoznék hogy miként tovább, meg mit akarsz az élettől

2020. nov. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%

Szia Béci, ugyanaz vagy mint a másik kérdésnél a kilences, ide is válaszolok neked.


300kg szép szám, meg ha abból levesszük a testsúllyodat a 147kg-ot, akkor is jó ilyen hájasan nagyjából 150kgmmal a válladon guggolni.


De akkor is ez egészségtelen, szerintem egy fogyás rád férne. Igaz ha lefogynál nem biztos kidobónak jó lennél, mert most ha nem tetszik valaki akkor csak beállsz az ajtóba aztán az nem tud tőled bejönni, de ha lefogynál jobb lenne neked is, talán valami rendes munkahelyet is találnál magadnak.



Üdevözlettel:


Joci34F

187cm

96kg

IQ 250

2020. nov. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

Szia Joci

Fogyás rám férne, de szerinted akkor az erőből mennyi maradna?

nyáron szoktam diétázni, t4 nyomok egy dobozzal, 15-20 kg lemegy, de nyár végére arányosan vissza is megy.

Azért egy ibizai diszkóban, nem 100 kg cérnametélt emberek kellenek.

Kollegáim között középszerű vagyok, rengeteg erőemelő jár ide 150 kg feletti testsúllya melózni kidobóként.

Némelyik elég híres, mert különféle erőember versenyeken indulnak.

Igaz a növire otthoni gyári melóval nem lenne lové.

Béci

2020. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lerántja úgy a zsírt egy doboz, hogy rossz nézni, lóg rajtam minden izompoló.
2020. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%

Tévedésben élsz Bécikém, teljesen jól csinálod. Azért lóg rajtad az izompóló, mert fogytál. Nyilván nem lesz jó rád a korábbi 10 XXL-es póló, ha fogytál 50kg-ot. Az izompólót amúgy nem ajánlom, ahhoz jól kell kinézni.

Jól csinálod eddig, még egy 20kilót ledobsz és már meg is van az alap. Utána elkezdhetsz tömegelni, addig is egy heti 3 napos teljes testes átmozgató edzést ajánlok neked, legalább 3 hónapig. Ez azért jó, mert a kezdőket ez megtanítja a gyakorlatok helyes kivitelezésére és előkészíti az izmaidat. Ajánlom hogy fogadj fel magad mellé egy edzőt, aki segít és kijavít ha valamit rosszul csinálsz.

2020. nov. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%

Szia Joci!


Fejlődni már nem nagyon szeretnék mert ha teremben guggolok is 300 kg-val, elég kevés súly marad, ha még van lenn egy két ilyen erőember mint én.

2020. nov. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Na most figyelj, ha lefogysz 80kg-ra, az azt jelenti hogy leadtál majdnem 70kg-ot. Akkor máris csak 230kg-mal guggolsz, innen lehet majd fejlődni.
2020. nov. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy, képet láthatnánk a formáròl Béci? Ibizai kidobó...🤓🧐


Tasziló 102f

450 cm

5,6 kg(!!!!!!)

2020. nov. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!