Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány éves kortól lehet menni...

Hány éves kortól lehet menni edzőterembe személyi edző nélkül?

Figyelt kérdés
2020. nov. 30. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre nincs korhatár. Úgy szokott lenni, hogy 18 alatt általában ki kell tölteni egy papírt, majd alá kell iratni szülővel. már nem emlékszem rá, de gondolom valami olyasmi lehet benne, hogy nem vállal senki felelősséget érted, magad vagy. Meg én szoktam elég fiatal srácokat is látni a teremben, szóval nem hinném, hogy van erre korlátozás.
2020. nov. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el a terem házirendjét, mert mindenhol más. Nálunk pl. 18 alatt szülői nyilatkozat kell, illetve 14 év alatt csak bizonyos foglalkozások látogathatók (gyermektorna, tini aerobic), és 14 év alatt nem mehetsz be egyedül a konditerembe.

Szóval, a házirendben benne van.

2020. nov. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
21%

Általában nem az a baj, hogy mehetsz e, hanem az, hogy tudsz e rendesen edzeni, ami nem káros fiatalon. Ha fiatal nő vagy, szívesen adok tanácsot.


Béci. 180cm/120kg/színizom

2020. nov. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!