Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditermeket értelmetlen...

Konditermeket értelmetlen volt bezárni, ez világosan látszik?

Figyelt kérdés

Mutasson már nekem valaki egy olyan embert aki minden kétséget kizáróan konditeremben fertőződött meg...


Itt le is zárható a vita, a konditermek bezárása HIBA volt.



2020. dec. 7. 20:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mivel nem nyomozzák ki pontosan így nem fognak pontosan látni.
2020. dec. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl ott fertőztek le, sok idióta ott köhögte szét ez a xart, baxták a gépeket is fertőtleníteni maguk után, sokan törülközőt se használnak. Az életem fontos része az edzés, de nagyon helyes hogy bezártak a termek
2020. dec. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Utolsó ezeknek a fogyatékosoknak hiába beszélsz. Tavasz óta nem értik meg, hogy miért nem jó dolog ilyenkor a terem. Dr Görény videójából ismételgetik, hogy az edzés erősíti az immunrendszert. Persze nem mindenki, viszont a Görény tipikus példája, hogy egy tipikusan ostoba sport művelőinek ki a példakép. Bezzeg amikor én feltettem a kérdést, hogy valaki be tudja e bizonyítani, hogy senki se kapta el a teremben, a sok idióta csak lepontozni tud. Remélem januárba se nyit ki.
2020. dec. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

"Mutasson már nekem valaki egy olyan embert aki minden kétséget kizáróan konditeremben fertőződött meg..."


Minden kétséget kizáróan egyetlen emberről sem tudja senki megmondani,hogy hol fertőződött meg.Szóval ez ilyen dolog.

2020. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, neki csak valami megerősítésa kell, hogy a terem kinyithasson. Azt se tudja, hogy mit beszél.
2020. dec. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ember, nem fogsz tudni edzeni ha meghalsz:) ezt a pár hónapot ki kell bírni, jobb mintha soha nem edzhetnél többet!
2020. dec. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Mutasson már nekem valaki egy olyan embert aki minden kétséget kizáróan konditeremben fertőződött meg..."

Mert időben bezáratták.

Én ott fertőződtem meg

Bizonyítsd be, hogy ha nyitva maradnak, akkor sem fertőződik meg semmi.

1 perc alatt 3 buktató válasz jutott eszembe...

2020. dec. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Engem pl ott fertőztek le, sok idióta ott köhögte szét ez a xart, baxták a gépeket is fertőtleníteni maguk után, sokan törülközőt se használnak. Az életem fontos része az edzés, de nagyon helyes hogy bezártak a termek"

Nálunk is ez volt. Volt, aki halál betegen jött le. A teremfelügyelők persze szartak mindenre

2020. dec. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Persze hogy ertelmetlen volt. Ennyi erovel minden bezarhatna es megszunhetne a tomegkozlekedes is. Max felugyelni kelett vna a dolgokat, szigoru szabalyokkal edzeni, hogy akik fosnak ettol a nathatol azok se rinyaljanak.
2020. dec. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, az a baj, hogy sokaknak a konditerem létszükséglet. Ezt nem értitek meg, hogy nem az.
2020. dec. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!