Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditermeket értelmetlen...

Konditermeket értelmetlen volt bezárni, ez világosan látszik?

Figyelt kérdés

Mutasson már nekem valaki egy olyan embert aki minden kétséget kizáróan konditeremben fertőződött meg...


Itt le is zárható a vita, a konditermek bezárása HIBA volt.



2020. dec. 7. 20:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező a tiéd nagyon súlyos érvelési hiba. Nem azért nem tudok olyan embert mutatni, mert nincsen, hanem mert én magam sosem teszteltem koronavírusos embert, viszont akit tesztelnek róla se tudjuk, hogy hol fertőződött meg. Akkor ilyen alapon te tudsz mutatni koronavírusost, aki kétséget kizáróan NEM a konditeremben kapta el? Egyáltalán honnan tudjuk valakiről, hogy hol kapta el? Minden tömeg veszélyforrás, függetlenül attól, hogy ott ki kapja el/ ki nem. Minden tömeg! Azért jó a konditermek bezárása, mert még mindig nem fogjátok fel ezeket. Remélem tavaszig se nyit, ha még most se értitek meg, hogy nem kéne tömegbe menni.
2020. dec. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
14%
Viszont akkor te be tudod bizonyítani, hogy a konditeremben senki se kapta el a vírust kétséget kizáróan? ha már kétséget kizáróan kell bizonyítani. Illetve be tudod bizonyítani, hogy a vírus gondol egyet és a konditeremben nem fertőz úgy, mint a Tescoban? Ezt is kétséget kizáróan. Illetbe be tudod bizonyítani kétséget kizáróan, hogy a testépítéshez tényleg kell e akaraterő, hogyha pár hónaptól is kidőltök?
2020. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
12%
Én egyetlen egy dolgot tudok bebizonyítani kétséget kizáróan. Azok akik a konditerem nyitását akarják, képtelenek józanul gondolkozni. Ez ugyanolyan kétséget kizáróan bizonyítható, minthogy a gyök öt az racionális, vagy irracionális szám e.
2020. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
21%
3# A gyök öt irracionális! Elégtelen!
2020. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
26%

Utolsó, megvan a levezetett példám. xD


Amúgy úgy bírom a sok lepontozót. Állandóan lepontoztok ha elmondom, hogy miért jó a terem bezárása de hónapok óta droid módjára ugaynazaokkal a szánalmas érvekkel jöttök. Ilyen érveitek vannak, hogy bizonyítsuk be, hogy ki fertőződött meg a konditeremben. Hogyan bizonyítsuk be, ha egyszer senkiről se lehet tudni, hogy ő hol kapta el? Mellesleg ha tényleg senki se kapta el ott (ennek az esélye olyan, mint a lottóötös), attól még nem lehet ott elkapni? A vírus gondol egyet és a konditeremben nem fertőz? Miért ne lehetne ott elkapni? Illetve akkor ti be tudjátok bizonyítani, hogy ott senki se kapta el? Lepontozni nagyon tudtok, viszont azt azóta se tudjátok megindokolni, hogy egy fertőző járványkor miért nem a létező legrosszabb ötlet tömegben edzeni. Bebizonyosodott, hogy ez a sport a hülyéké.

2020. dec. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
20%

Te meg húzzál el ebből a kategóriából, senki nem kiváncsi rád itt, tesiből felmentett gamer gyerek

Hónapok óta nincs jobb dolgod, mint itt szidni azokat akik terembe járnak.. Ennyire nincs életed?

2020. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Amit mondok, azt továbbra se tudja metcáfolni senki, csak beszólogatni. Csak nem kiderült, hogy igazam van? Mellesleg azóta se tudom, hogy miért vagyok tesiből felmentett. Még az egyetemen is felvettem a tesit, pedig nem kéne. Otthon edzettem napi szinten kettőt mis sokáig. Ezen mi a tesiből felmentett. Miért égeted magad? Miért nem a kérdéseimre válaszolsz? Mellesleg honnan tudod, hogy én vagyok itt hónapok óta?


Amúgy kicsit tényleg nincs életem, távoktatás van az egyetemen. Lassan azt se tudom, hogy hova járok. xDDDD


Ettől függetlenül a lepontozóhuszárok érvelni azóta se tudnak.

2020. dec. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%
Leszarjuk, csak tűnj már el innen
2020. dec. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Miért? Ott vagyok ahol kedvem van. Viszont tudod mit? Ha megindoklod észérvekkel, hogy miért kellene ma konditerembe járni, akkor benne vagyok. Ezt eddig egyikőtök se tudta.
2020. dec. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
24%
Mert az edzés mindennél fontosabb az életben.
2020. dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!