Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Susta deca kúra. Szemesbe...

Susta deca kúra. Szemesbe mennyire öli a májat?

Figyelt kérdés
2020. dec. 9. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Abból van szemes? Nagyon öli májat de ha nem szemes lenne, az is rettentő káros lenne. Tudom, hogy ez elcsépelt dolog de rosszra vezet a kox.
2020. dec. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szemes? Van olyan belöle? :O számba nem venném... semmilyen szemest kb. Inkább szúrd ha már csinálni akarod. Nekem 2 ev alatt 3 nagyobb kuram is volt (8ev natural utan). Es csak pozitiv dolog ért.. semmi negativ. Elhagyásnál se volt semmi.. osszeesés is alig. jol kell visszaállítani tartani nagyabol a kajat es edzeni mint alat ugyanugy.
2020. dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Aranyszabály hogy ha már koxolni akarsz akkor szúrj mert sokkal kevésbé káros a májra és a vesére.


Második: Te csináltad jól, ésszel is lehet ezt.

Szabad tudni a kúráid részleteit, összetevőit és hogy mennyit hozott? :D

2020. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Altalaban propival kezdtem ugye az gyors 5 nap alatt mar erzed. Heti 3x 1ml. 3-4 het utan csere lassura. Heti 2x 1ml susi 1ml deca. 2-3 honapig. Aztan meg celfuggo h megint valtassz e gyorsra par hetig h meg élesebb legyen a forma. Visszaallitas meg provi, hcg, clomid. Novenyi testo fokozo, daa, omega3, vitaminok.

En nagyon nehezen hizok. Mikor sok szemetet ettem feljott 12kg de az kicsit vizes volt még nekemis. Tiszta tomegelos kajaval meg ugy 6-8kg. De az brutal forma volt. Az a jobb verzio. Ku*va eres, definialt, kemeny. Erobe meg kb.. pl fekvenyomas plusz 30kg szeriaba. De en napi 6x ettem grammra es heti 5x2 orat edzettem a versenyzo haverommal

2020. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindig ezzel a propival jöttök, de én utálom, mint a szart. :D Aki egy kicsit is hajlamos az aknere, az gyorsan felejtse el
2020. dec. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Első kúrám lesz, izgzlok hogy milyen lesz :D
2020. dec. 10. 10:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Dekaszuszi csak szuris van😹 vinyó van szemes is (stana) de az light nagyon. Első kúra és már szúrod? Kemény vagy báttya mint a kád széle, milyen edzés múlttal rendelkezel? Milyen a mostani formád?
2020. dec. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!