Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek kijelenthető,...

Szerintetek kijelenthető, hogy az átlag kondisokkal szembeni sztereotípiák mind igazak?

Figyelt kérdés

Én is mentem terembe vírus idején, viszont bennem bennem volt ez a negatív érzés (lelkiismeret furdalás), hogy járványkor teszem. Szerintem ez nem elég de én fertőtlenítettem és nem másztam rá a másikra. Kiderült, hogy ezzel egyedül voltam. Az emberek fullba beleszartak a helyzetbe, mintha minden a létező legnagyobb rendben lene. Ez igazolja a nárcisztikusságot.


Tavasszal Dr Gőrény csinálta azt a konditermi videót. Konkrétan a nagy példakép is úgy tett, mintha az lenne a normális, hogy mosok kezet a végén, aztán semmi baj. Ráadásul úgy tett, mintha a kondi kihagyása az valami eget rengető mértékű mentális problémához vezetne. Dr Gőrény szerint aki nem gyúr 1 hétig az megőrül? Ráadásul eszébe se jutott az okostóninak, hogy lehetne máshol is edzeni, a kommentelők kellettek hozzá, mert eszébe se jutott. Abban a videóban is droidként ismételgették a teremben a gyúrósok, hogy de hát ez erősíti az immunrendszert!!! Ezen a fórumon is olvastam már, olyan kommkenteket, amik fullba belszartak mindenki másba. És az a többség!


Most meg, hogy valami más edzést kellene találni, a nagy akaraterőt igénylő sportot űzők totális bajban vannak, hiszen gondolkozni kéne. Nekem az is eszembe jutott, hogy nem is kell akaraterő a testépítéshez, hiszen akkor 2 hónapot csak kibírnának nem? Ha belegondolok ebbe, hogy már ennyi is nagy bajt okoz sokaknak, arra jutok akárhányszor belegondolok, hogy ez a sport ez max a motivációs duma szerint igényel akaratot és gondolkozást! Miért mondják sokan, hogy a hülye kokszos az egy kamu sztereotípia?



2020. dec. 9. 15:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
91%
Vizsgaidőszak van, hogy tudsz ennyire unatkozni?
2020. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

1. Miről beszélsz? Szorgalmi időszak van még. Mennek ezerrel a zh-k a héten.



Kérdésre válaszolva, az átlag kondis annyira hülye, mint az átlag ember, mert az átlag kondisok átlag emberek, nem attól lesz valaki ilyen szűklátókörű, hogy elkezd kondizni, előtte is az volt (és rengeteg szűklátókörű nem kondizik, szóval ezt se lehet rájuk húzni). Nem a buta emberekre kell figyelni, hanem az értelmesekre!

2020. dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
60%
Röviden? Nem.
2020. dec. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem jelenthető ki.
2020. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Na, a másik sarokban meg a jómunkásembör' troll😅🤣😄


Kicsit sem gáz, hogy egy anonim, full személytelen fórumon felnőtt emberként egymást provokáljátok?😃

2020. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg mik ezek a folyamatos testépítéssel/konditeremmel kapcsolatos trollkérdéseid?

Milyen trauma ért ami ezzel kapcsolatos?

Esetleg meghágtak egy konditeremben?

Azért trollkodsz ennyit ezekben a témákban, mert képtelen vagy rajta túllépni, hogy elvették a barna szalonod szüzességét? Így meértem, hogy frusztrál, anonim fórumon, provokáló kérdéseket kiírva vezeted le a traumádból származó feszkót.

De erre léteznek jobb módszerek is, rengeteg szakember állna a rendelkezésedre.

Jaj bocsi, az "állna" szót nem úgy értettem...tényleg nem úgy!!!

2020. dec. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
0%

#6,7 látom a sok gyúrás elvette az eszed, járvány helyzetben is csak a másikat provokalod. Kérdező feltett egy kérdést, melyben megfogalmazza véleményét. Ha elolvastad volna, akkor most neked sem ezen járna az eszed, helyette most nem terjesztenéd a járványt, nem veszélyeztetnéd az időseket.

Ez a felelőtlen magatartás vezetett oda ahova, hogy az ilyenek miatt lett naponta újabb és újabb fertőzött, dőltek meg a járványugyi rekordok. De neked hiába is írok bármit, a fehérjeporozas elvette a maradék eszed is.

2020. dec. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

"Vizsgaidőszak van, hogy tudsz ennyire unatkozni?"


Az csak nemsokára lesz, most még szorgalmi időszak van. Idióta. A kérdésemre ugye nem tudsz válaszolni? Leírtam pár dolgot, arra várom az érveket. Gondolom soha nem jártál egyetemre, így nem csoda ha benézted.

2020. dec. 9. 17:24
 9/35 A kérdező kommentje:
Aki szerint nem kijelenthető az indokolja meg. A Gőrény videójában pl miért mindenki hülye a konditeremben? Biztos egyedi jelenség és mindenhol máshol zsenik vannak. Biztosan csak én voltam olyan teremben, ahol rajtam kívül senkit se érdekelt a helyzet. Máshol biztos megint zsenik vannak.
2020. dec. 9. 17:26
 10/35 A kérdező kommentje:

"Nem a buta emberekre kell figyelni, hanem az értelmesekre!"


Valamiért a teremben az ottani átlag sokkal rosszabb, mint más sportoknál. Sok sportot űztem már, ennyi sötétség máshol nem átlagos. És még a sztereotípia full kamu. Ha nem lenne nárcisztikusak sportja, akkor foglalkoznának a másikkal. Aztán ők sírnak, hogy miattuk sok az áldoztat de ugyanez igaz a bulizókra is. Mellesleg ha okos az átlag gyúrós, miért olyan hülyék a példaképek, mint a Jenő és a Gőrény, akik a járványhelyzetről akárhányszor beszélnek értelmes gondolatuk nincs? Akkor mért nem okosak a testépítő példaképek?

2020. dec. 9. 17:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!