Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A fizikai munka javítja a...

A fizikai munka javítja a kondíciót? Ad erő-állóképességet, állóképességet meg ilyesmiket?

Figyelt kérdés

2020. dec. 12. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Igen, úgy mond ez adja az igazi funkcionális izmokat. Nem pedig ilyen felfújt konditermi lufi izmokat ad, ami leereszt ha abbahagyod. Plusz ez nem csak izmot ad, ez erőt is, úgymond paraszt erőt, ami az igazi erő. Mert a konditeremben ilyet nem tudsz szerezni, ezért sem bírják a gyúrósok 5 percnél tovább a fizikai munkát.
2020. dec. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
A provokatív az már az hogy megállás nélkül az unatkozó koxos barom a fizikai munkát hasonlítgatja össze a kondival. Látszik hogy semmi élete nincs.
2020. dec. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Milyen kondi? Lusta vagyok a futáshoz meg a kardió edzéshez ezért kérdem h a fizikai munkával kiválthatom e
2020. dec. 12. 16:32
 4/11 anonim válasza:
100%
Én hónapok óta nem tudtam dolgozni, és csak suliba jártam. Én is lusta vagyok az edzéshez. Amikor végre újra lett lehetőségem dolgozni, éreztem hogy megmozgat, és már az apróbb tevékenységek után is éreztem a következő nap hogy izomlázam van. Úgyhogy mindenféleképpen használ.
2020. dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sokan itt csak úgy vannak, hogy jajj most bezártak a termek és otthon nem csinálnak semmit, mert találtak egy kifogást, hogy most nem kell edzeni. Szépen még azt is elhitették magukkal hogy az otthoni edzés nem ér semmit, ezért azt sem csinálják. Helyette csak egész nap itt nyavajognak hogy mikor nyitnak ki a termek, meg mesélik az életproblémájukat.

De igazából a mostani helyzetben is lehet mozogni, akár fizikai munkával, ahogy a kérdező említi. Csak vannak akik ezt nem képesek elfogadni és fáj nekik hogy más mozog, tesz valamit még ebben a helyzetben is, ezért is szólogatnak be és vezetik le másokon a frusztrációjukat. Hogy mondaj egy példát is, a #2 egy tökéletes alany. Nem csinál mást csak nyavajog és másokon vezeti le a problémáit.

2020. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A fizikai munkát nem edzés helyettesítésére csinálom, azt akkor is csinálnom kéne, ha nyitva lennének a termek.

Csak az volt a kérdés, hogy kiválthatok e vele egy kardió edzést.

2020. dec. 12. 16:48
 7/11 anonim ***** válasza:
Erre nehéz így látatlanban válaszolni. Attól függ, hogy milyen fizikai munkát végzel, és milyen állóképességi edzést szeretnél vele kiváltani.
2020. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Favágás, talicskázás

Futást váltanám ki

2020. dec. 12. 18:22
 9/11 anonim ***** válasza:

A favágás jó, javítja az állóképességet, erősít is. A futástól viszont még nőhetne a tüdőkapacitásod, tehát teljes mértékben nem váltják ki egymást.

Döntsd el, hogy mi a célod.

2020. dec. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Eleg sok kondis fizikai munkazik. koztuk énis.. szal faszsag h nem birjak.. sot siman odaverjuk azt aki nem edz..

Gondolom most kezdted a melot ha nem tudod magadtol a valaszt. Am mindenki mas ki kell tapasztalni. Van akinek kardiozni se kell. De hamar kiderül h eleg e.

2020. dec. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!