Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditermeket miért kellett...

Konditermeket miért kellett egy kamu indokkal bezáratni?

Figyelt kérdés

Ez az ultimate érv hogy “nem létszükséglet”.


Ki dönti el hogy kinek mi a létszükséglet és mi alapján?


Ezen az alapon a gyógyszertárakon és élelmiszerüzleteken kívül mindent be jellege záratni teljesen.


Miért vannak nyitva plázák, barrkácsolboltok, autókereskedések?


Tulajdonképpen tömegközlekedés se létszükséglet, feltalálták már a kocsit. Vagy lehet menni kerékpárral, esetleg gyalog.



2020. dec. 13. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem unod, idiota?
2020. dec. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
A konditerem azért zárt be, mert a vírus tömegben terjed és a konditeremben tömeg van. Márciusban az az idóta dr Görény azal jött, hogyha nem sportolsz az immunrendszered nullázódhat. Ezzel az a baj, mert önmagában igaz, viszont ha kihagysz 1 hónapot, akkor valószínűtlen, hogy gyúráshiányban meghalsz. A másik, hogy a görénynek magától eszébe se jutott, hogy sportolni lehet egyedül is a szabadban. Ha sportolni kell, akkor lehet termen kívül is. A létszükséglet az meg az, aminélkül meghalsz. Ha valakinek a konditerem ilyen fontos, távol áll az egészségtől. Neked egy fertőző világjárvány az mondvacsinált indok? Idióta.
2020. dec. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%

Hogy az embereket elgyengitsek, így egy esetleges háborúban kikapjunk, ellentamadas nelkul veszítsunk. Majd ezutan kiserleti nyúlnak, rabszolganak hasznaljanak.

Ez ilyen diszgyurusok valaszaval mint az 1-es ne torodj, mert most bezartak a termék találtak egy kifogást hogy nem tudnak edzeni, ezert most helyette itt szitjak a tüzet, itt vezetik le szegény életüket, frusztraciojukat. Azért vannak itt hogy megprobaljanak veszekedni.

2020. dec. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Na, megint az ostoba gyúrós macskajancsi, aki a vádlijában hordja az eszét... :-D
2020. dec. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Gyúrjál tésztát, abból még hasznod is lehet.
2020. dec. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%

Hogy megtörjék mentálisan az egészséges embereket is, plusz betegségre hajlamossá tegyék őket a sport elvételével.


Aki azt mondja, hogy lehet otthon hatékonyan edzeni, az sosem edzett. Én még kijárok futni, amikor nem esik az eső, de az itthoni edzést már feladtam miután az 1 hónapból bizonytalan hosszú idő lett.

2020. dec. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
8%
Én otthon edzem utolsó. Vannak súlyzóim, fel tudom rakni olyan nehézre is, amit te nem bírnál el. Tudod, hogy mi a baj? Hogy a gyúrósok el se tudják képzelni az edzést konditerem nélkül. Mit nem értetek rajta fogyatékosok, hogy a vírus miatt zárt be nem a ti ostoba elmétek megtörése miatt?
2020. dec. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Biztosan fel tudod rakni olyan nehézre, hogy ne bírják el 😂
2020. dec. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
12%
Olyan nehézre biz6tosan feltudom, ami elég egy kemény edzéshez. Ti titpikus gyúrósok segg hülyék vagytok, azóta nem értitek meg, ez nem ellenetek van.
2020. dec. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

Folyamatosan edzőterembe jártam 2-3 helyre is, semmi bajom nem volt.

Ott egyszerűbb távolságot tartani, mint egy Lidl-ben, és mondjuk egy olyan betegség esetén, ahol a kockázati tényezők:

- elhízás,

- magas vérnyomás,

- szív- érrendszeri betegségek,

- tüdőproblémák


Az edzőtermek bezárása inkább ellenem van, mint értem. Főleg, hogy minden faktort összeadva max szagvesztéssel megúsznám ezt a hihetetlen pandémiát.

2020. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!