Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az elmúlt harminc évben...

Az elmúlt harminc évben végezte valaki "ésszerűbben", valamivel visszafogottabban a növekedési hormonok, tesztoszteron injektálását? Néhány helyen olvastam a nagyoktól, hogy úgy is fejlődhet valaki erőteljesen, ha nem szed ipari mennyiségben mindent.

Figyelt kérdés

Azaz nem teszi tönkre teljesen a szervezetét idő előtt, hanem akár harminc-negyven éven keresztül sem várható, hogy komoly baja legyen.

Az ilyen injektálásoknak a lényege a hosszú idő (hosszú időn át tartó, nem pedig mindent azonnal akaró) és a fokozatosság. (Szerintük.)

Ti hogy látjátok ezt? Igazuk lehet, hogy így kevésbé veszélyes?



2020. dec. 19. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Nézd meg Jay Cutlert. 4x Mr. Olympiaként ő is istentelen dózisokal tolt, még mindig tolja valószínűleg és eddig teljesen egészséges 47 évesen.
2020. dec. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy egészséges?
2020. dec. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Pl magyarok kozul ott a Hammer. A testepites feketen feherenben is emliti h mennyi cuccot ajanlottak neki es vegul Lantos Jonny ajánlására fele annyit tolt.. és elég volt..

De genetikan is mulik. Van akinek 3x annyi kell ugyan ahhoz a formahoz (nekik hagyni kene az egeszet..) enis a minimum cucctol ugy nezek ki mint a haverom 2-3x annyitol.. A profik mar sajna nagyon elszalltak de nem tudnak mit tenni ha fel akarjak venni a versenyt. Rossz iranyba ment a testepites. De altalanossagba igaz hogy 2x annyi cucc nem eredmenyez 2x annyi fejlodest csak 2x annyi mellekhatast.

2020. dec. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1: Én 44 leszek nemsoká, szerintem sokkal egészségesebb vagyok, mint az általad említett úr, akibe beletoltak négy patikát. Egy életet nem 50-60 évre kell tervezni.
2021. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem eleg a 60 ev. Nem akarok oregebb lenni. Inkabb kihasznalom amig eros vagyok es barmit megtehetek.
2021. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!