Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ilyen natúr test eléréséhe...

Egy ilyen natúr test eléréséhez elég a spenót, csirkemell,rizs,vitamin étrend, vagy fehérjét is kell mellé szedni?

Figyelt kérdés

Nagyon kemény ez a külső, vagy még az elmegy kategória, amit ellehet érni rengeteg tápszerrel?

https://www.youtube.com/watch?v=P5Al0qUq7jQ


2020. dec. 19. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Mindegy, mi van a videón, nem is nézem meg. Ha a szükséges fehérje megvan csirkéből és másból, akkor nem kell kiegészítő, egyébként kell.
2020. dec. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Kamu kérdés. Egyértelmű, hogy a videón látható emberek nem naturálok.
2020. dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Honnan tudod hogy nem naturálok?

Nem azért versenyzők, mert több időt töltenek edzéssel, így nagyobb izmaik lesznek?

Normál ember nem tud egész nap edzeni, meg kaját készíteni, napi két edzésre járni,meg nincs ennyi ideje rá.

Ők versenyzők csak biztos a genetika mindenkinek másmilyen izmot adott.

Dopping szűrés van minden verseny előtt, tehát egyik sem szed semmit.

de akkor mégis hogy lehet, ha én is edzek már 5 éve és alig van rajtam valami izom.

2020. dec. 19. 14:17
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván markus ruh natural,biztos nincs benne vagy 2 patika...
2020. dec. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Patika hogy lenne benne?

Ha minden verseny előtt doppingszűrés van?

Versenyzőket évközben bárhol tesztelhet a nob mobil laborja.

Ezt nem tudják kikerülni.

csak azt nem értem hogy akkor sok fehérjét esznek, vagy valami speciális vitamin lehet amitől ennyire izmosak?

2020. dec. 19. 14:26
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Nincs doppingszűrés, soha nem is volt. Kivéve a naturál versenyeken.

Írd be a keresőbe hogy "natural bodybuilder world champion" ki fogja dobni Kieran Kevan nevét. Ő így néz ki: [link] Aki nála jelentősen "nagyobb darab" az nem naturál. Vagy csak annyira hülye, hogy nem indul el egy versenyen sem.

2020. dec. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Ehhez már brokkoli kell.
2020. dec. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
#7 🤣😅 a nap kommentje.
2020. dec. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 MadSeal ***** válasza:
85%
1 év alatt hozható zöldalmás glutaminnal + edzés előtt BCAA, de abból elég fél adag is. Ha sietsz és nyárra kellene, akkor mehet a Zöld Jumbo, de azzal csak óvatosan, mert nem fogsz beférni az ajtón még oldalvást sem.
2020. dec. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Zöld jumbot már nekem is mondták, azt még nem mertem kipróbálni, mert haverom is sokat nőtt tőle.

Edzés előtti már ittam de csak ritkán merem, mert nem akarom hogy ha nagy súlyokat emelgetek megsérüljek.

2020. dec. 19. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!