Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik legjobb kollagén?

Melyik legjobb kollagén?

Figyelt kérdés

Por kapszula folyékony? Konkrétan melyik?

Ropogo bokara térdre kellene


2020. dec. 23. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A kollagénnek 5 fajtája van.

Ebből 3 a legismertebb.

A hal kollagén hát a legjobban a bőrre, a kötőszövetekre.

A csirke (amit gyakorlatokat így nem tudsz beszerezni az ízületekre).

Marha, ami mindre hatással van. Szóval bokára a marhakollagént javaslom. Mindenhol azt hallottam hogy a por a legjobb. Tudod mi vált be? A Biotech USA folyékony kollagén. Mielőtt bárki leugat ez személyes tapasztalat. Minden kollagént 3 hónapig ittam/ettem. Igen, rengeteg pénz ráment a felesleges dolgokra, de ez van. Ki kellett tapasztalnom hogy nekem mi válik be.

Szóval én ezt ajánlom.

2020. dec. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Már biztosan hallottad, hogy a kollagén jót tesz a bőrödnek, de van egy titok, amit a szépségipar nem akar, hogy tudd: a kollagén semmit nem használ a bőrnek, hajnak vagy körömnek, amikor helyileg alkalmazzák. Szóval tévhit, hogy a kollagén bőrre kenése hasznos.
2020. dec. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

2-es nem ez volt a kérdés.


Plusz gyakorlatilag mindenhol írod a baromságaid. Ha unatkozol kösd le magad valami értelmessel, de csak azért hogy írd a baromságokat ne gyere fel erre az oldalra.

2020. dec. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Eleve ez a 3VSZ egy baromság véleményem szerint, de ha ez tényleg így van, ahogy nyenyec írta, akkor viszont diszkrimináció az anonokkal szemben. Elvben az anon felhasználónak ugyanolyan jogai vannak, mint a regisztrált felhasználónak.
2020. dec. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Laylah ***** válasza:
Pedig a 2.-nak igaza van, a kollagén nem szívódik fel a bőrön keresztül, csak szájon át alkalmazva.
2020. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És? Ez volt a kérdés? Nem. Akkor a kérdésre adott válasz haszontalan.
2020. dec. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És? Ez nem trollkodas, ez csak nem hasznos :)
2020. dec. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Laylah ***** válasza:

Értem, hogy nem ez volt a kérdés, de attól még igaz. :)


Egyébként teljesen mindegy, hogy milyen állagban visszük be, a különbség inkább a hasznos anyag százalékos arányában van.

2020. dec. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Colla pink Beast Pink
2021. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!