Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egyre inkább úgy érzem, hogy...

Egyre inkább úgy érzem, hogy kockára tenném az egészségem a szteroid pozitív hatásaiért. Szánalmas vagyok, mint sportoló és ember?

Figyelt kérdés
2020. dec. 23. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te életed. Azt csinálsz vele, amit akarsz. Magaddal kell elszamolni később, senki mással.
2020. dec. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Nem vagy szánalmas, csak félresiklott a gondolkodásod. Semmilyen olyan pozitív hatása nincsen neki, amiért megérné.


Béci 48F. Integrálómester. Erőemelő.


Ja és a nagyszájú hülyegyereknek aki a másik kérdésnél oltogatott üzenem, hogy fotózza le a nevét és a neptun kódját egy papíron felmutatja egy 100% os matekvizsga mellé és akkor pofázzon.

2020. dec. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sokan így vannak vele
2020. dec. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Én így már nem mondanám hogy sportoló lennél.
2020. dec. 24. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy kőkemény, férfias csata lesz, ahol a játékosok az egészségi állapotukat is kockára fogják tenni, ha kell. Ugyanakkor ez a csapat a csütörtöki találkozó eredményétől függetlenül olyan teljesítményt nyújtott a saját maga lehetőségein belül, amely a dicsőségére válik
2020. dec. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4: Ezen az alapon a legtöbb ún. élsportoló sem az (és tényleg nem azok: hazug csalók csupán).


2: Miért kell neked 48 évesen matematikából egyetemen vizsgáznod?

2020. dec. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Dehogy. Enis hasznalom. Parszor majdnem indultam versenyen vegul nem lett belole semmi. De evi 1-2 kura nekem kell már... semmi sem foghato ahhoz az erzeshez plusz naturalba mar nem fejlodok evek ota.. nekem meg tobb kell..
2020. dec. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%
Teljesen oké, heti 1x megbököd magad lassú tesztóval és ennyi, magasabb potenciál lesz benned, nem kell ezt túlgondolni, sokan szúrják magukat
2020. dec. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!