Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » MHN, Scitec, Nutriversum,...

MHN, Scitec, Nutriversum, Biotech, Peak, Weider, melyik cég az amelyik jobb ár-érték arányban?

Figyelt kérdés
Ami úgymond meg is éri, tehát nincsenek elszállva az árak. A Weiderről hallottam, hogy drága, de felsőkategóriás.
2020. dec. 31. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Erre nem kapsz egyértelmű válasz.Mert egyszerűen mérhetetlen a hatékonysága.Nem tudod összevetni őket.

Legfeljebb hú de fonom,vagy hú de xar ize volt.Ennyi.

Kb olyan,mintha azt kérdeznéd,hogy melyik a legjobb c vitamin,ár érték arányban.

2020. dec. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Cuki, hogy pénzért vesztek merevedési zavart.
2020. dec. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Semelyik, a porok károsak, nekem a vesém, ismerősömnek a mája ment rá. Fogadd meg és te se szedj.
2020. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

Erdekes valaszok jöttek :D xD

Bárki barmit mond, weider a legjobb és nem olyan drága.

Biotechet kerulom, gyengébb mint a scitec, ha kéne mondanom egy márkát az a myprotein lenne ez ar ertekben a legjobb, csakhat az izek nem a legjobbak, feherjen kivul csak myproteint hasznalok amugy scitecet, de terek majd at lehet hogy a weiderre vagy az optimum gold standard wheyre.


2# sosem volt merevedesi zavarom, pedig 5 éve minimum hogy hasznalom.


3# ha a porok karosak akkor ne igyal az uzletbol tejet mert azok is porbol vannak, na meg a joghurtok is :))

2020. dec. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a GymBeam-et ajánlom inkább, ár/érték arányban legjobbak, és minőségi termékek vannak. Én a Scitec/Biotech után tértem át az ő termékeikre, főként az ár miatt, de nem csalódtam, sőt inkább pozitívan.
2020. dec. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!