Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van esély arra hogy 11.-e...

Van esély arra hogy 11.-e után ki nyitnak a termek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 1. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2021. jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hosszabbítják meg ezt az őrületet, akkor igen. Meghosszabbítják? Nem tudjuk, de esélyes.
2021. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Nincs. Nem lesz terem. Otthon fogsz lepukkadni.
2021. jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Van! Szeptember 11. Után...😂😂😂
2021. jan. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Őszintén szólva nem tudom. A járvány bár csökkenő számokat mutat az aktív napi megfertőződések számában, enyhítést szeretnének adni de a harmadik hullámról magyaráznak. Januárban és februárban.


Én őszintén szólva úgy készülök hogy március lesz az amikor kinyitnak a termek, de jó esetben is februárban.

2021. jan. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hiányzik nagyon az edzőterem, bár eljárok futni, és edzek itthon is, de hát nem ugyanaz... de úgy gondolom, hogy nem fognak kinyitni, még februárban sem, és lehet, hogy márciusban sem. Ne legyen igazam! Az éttermek, szállodák valószínűbb, hogy kinyitnak, azokban több pénz van, és több érdek van mögöttük.

Akiknek pénzük meg befolyásuk van, már RÉGEN intéztek maguknak valami kamu sportegyesületi igazolást, és röhögve edzenek ugyanúgy, ahogy a lezárás előtt, és senkire nem gyakorolnak nymást, hogy a plebs számára is nyissák ki a termeket. Az meg, hogy a sarki pinceterembe az egyetemista a 6000 forintos bérletével nem tud lemenni, nem érdekel senkit, a dolgok nagy mérlegén nem oszt, nem szoroz.

Ezért álságosak azok, akik azt hajtogatják, hogy nem kell kinyitni a termeket, mert "ott terjed a vírus".

Ja. A csili-villi divattermekben, amik most is tele vannak hirtelen "leigazolódott" "versenyzőkkel", no, ott nem terjed.

2021. jan. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem is értem miért zárták be őket minek ez a nagy hiszti .
2021. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Áprilisig zárva maradnak, mivel elfogadtak a petíciót.
2021. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!